به همت ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد؛

تشکیل جبهه مردمی سلامت در یاسوج

تشکیل جبهه مردمی سلامت در یاسوج

به گزارش سراج24، امین باقری فرد مسئول کارگروه سلامت ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با شیوع ویروس کرونا در ایران و افزایش روزانه مبتلایان به این ویروس منحوس، گروه های جهادی زیادی در سراسر کشور فعالیت خود را برای مقابله با کرونا آغاز کردند و در یاسوج نیز گروه های جهادی پای کار آمدند.

باقری فرد ادامه داد: در همین راستا کارگروه تغذیه و سلامت جبهه فرهنگی استان با هدف ساماندهی فعالیت های مردمی و خدمت به سلامت جامعه علاوه بر تهیه ۵۰۰۰ بسته کمک های غذایی و بهداشتی برای فقرا تشکیل چهارکارگروه را در دستور کار خود قرار داد.

این فعال فرهنگی افزود: این کارگروه ها جهت مقابله با کرونا آماده هرگونه همکاری با نهادها و ارگان های متولی بهداشت و درمان استان هستند.

وی تصریح کرد: داوطلبین جهت همکاری در هریک از کمیته های فضای مجازی و عملیات روانی، کارگروه جهادی و خدمات اجتماعی، کارگروه رصد محتوایی وتوانمندسازی و کارگروه تبلیغی و مبلغین با شماره ۰۹۱۷۳۴۱۷۳۷۶ تماس بگیرند.

مسئول کارگروه سلامت جبهه فرهنگی استان خاطر نشان کرد: کارگروه تغذیه و سلامت در تلاش است که ظرفیت و توانمندی همه مجموعه‌های فرهنگی اعم از هیئات، مساجد، گروه های جهادی و سازمان‌های مردم نهاد را به میدان آورد تا زودتر بتوانیم با همت یکدیگر این ویروس منحوس را شکست دهیم.

انتهای یپام/

اخبار مرتبط

مرحله آزمون انسانی و بالینی واکسن «نورا» موفقیت آمیز بود

میزان واکسیناسیون کافی نیست

انتقال ویروس کرونا‌ی هندی از طریق میوه‌های وارداتی صحت ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha