به منظور مقابله با ویروس کرونا صورت گرفت؛

مازندران: فعالیت جهادی اعضای هیئت قمربنی هاشم(ع) ساری

 مازندران: فعالیت جهادی اعضای هیئت قمربنی هاشم(ع) ساری

به گزارش سراج24، قبادی عضو هیئت قمر بنی هاشم(ع) شهرستان ساری گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا بر خودمان واجب دیدیم که وارد عرصه عمل شویم و به همکاری و حمایت از فعالان سلامت بپردازیم.

وی بیان داشت: با نشست هایی که با کادر بیمارستان های معین کرونا در سطح شهرستان داشتیم و با همکاری شهرداری، فرمانداری و همچنین جمع آوری کمک های مردمی مشغول تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده هستیم.

قبادی ادامه داد: متأسفانه در مراکز بهداشتی درمانی به دلیل برخی کمبودها از جمله ماسک و لباس مناسب برای کادر پرستاری و مواد ضدعفونی کننده امکان شیوع و گسترش این بیماری بیش تر هست و اولویت کار و خدمت رسانی ما نیز این مجموعه ها هستند.

این فعال فرهنگی افزود: البته توزیع ماسک و مواد ضد عفونی کننده در بین خانواده های نیازمند، ضدعفونی کردن محلات و معابر هم از دیگر اقدامات این گروه است.

قبادی خاطر نشان کرد: خیرین و علاقه مندان می توانند جهت حمایت کمک های نقدی خود را به شماره کارت 60377997950131483 واریز و یا جهت همکاری در بخش نیروی انسانی به هیئت قمر بنی هاشم(ع) واقع در ساری خیابان امیرمازندرانی، خیابان مهدی آباد مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: با مجور رسمی یکی از مراکز از وزارت بهداشت کارگاه تولید ماسک در مکانی استریل شده همراه با تب سنج راه اندازی شده است و تمام مراحل کار همچنین تولید ضدعفونی کننده دست و سطوح به صورت استاندارد انجام می شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ازدواج و هفت‌خان تشریفات/ کرونا به یاری زوج‌های جوان شتافت

ماهی قرمز عامل انتقال کرونا نیست اما مراقب باشید

آیا داخل خانه هم باید ماسک بزنیم؟!

0 نظر

ارسال نظر

capcha