با هدف هم‌افزایی ظرفیت‌های مردمی؛

تشکیل جبهه مردمی برای سلامت اصفهانی‌ها

 تشکیل جبهه مردمی برای سلامت اصفهانی‌ها

به گزارش سراج24، سید رضا نریمانی مسئول جبهه مردمی سلامت استان اصفهان روز 17 اسفندماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جبهه مردمی سلامت استان اصفهان با هدف به میدان آوردن و هم افزایی ظرفیت‌های مردمی در حوزه‌های مختلف برای مقابله با ویروس کرونا و با هماهنگی ستاد استانی مبارزه با این ویروس در اصفهان راه‌اندازی شد.

مسئول جبهه مردمی سلامت استان اصفهان با تاکید بر اینکه بخش‌های مختلف در جبهه در نظر گرفته شده، اظهار کرد: کمیته‌های ساماندهی نیروی انسانی، مواکب سلامت، ساماندهی خیرین، رسانه‌ای، عملیات فرهنگی معنوی، محتوایی و هماهنگی خواهران  از جمله کمیته‌های است که در جبهه مردمی فعال شده و در امتداد کارها و اقدامات قبلی به صورت جهادی در خدمت مردم خواهند بود.

وی با اشاره به خدمات ارزشمند و جهادی همه کسانی که در خط مقدم مقابله با این بیماری هستند به ویژه پزشکان و پرستاران و کادر درمانی، افزود: هدف جبهه مردمی ساماندهی و تمرکز امور مردمی است تا بتوان با توان مضاعف و جدی‌تری اقدامات را به پیش ببریم و در همکاری با مسؤولان ستاد مبارزه با کرونا از ظرفیت‌های مردمی استفاده کنیم.

نریمانی تصریح کرد: تلاش این جبهه این است که از همه ظرفیت‌های مردمی برای این امر استفاده شود و همه مجموعه‌های فرهنگی اعم از هیئات، مساجد، گروه های جهادی و مجموعه های فرهنگی و سازمان‌های مردم نهاد که توانمندی دارند با همت جهادی برای مقابله با این بیماری به میدان آمده‌اند تا زودتر بتوانیم این ویروس را شکست دهیم، جزئیات و راه‌های ارتباطی نیز اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است، گروه های جهادی بسیج دانشجویی اصفهان نیز به همراه کربلایی سید رضا نریمانی چهارشنبه 14 اسفندماه از مجاهدت‌های شبانه روزی پزشکان و پرستاران و کادر درمانی بیمارستان های خورشید و عیسی بن مریم اصفهان تقدیر و تشکر کردند.

انتهای یپام/

اخبار مرتبط

روحانی: اپیدمی کرونا طولانی خواهد بود

سازمان ملل: ۲۰ میلیون یمنی با گرسنگی و کرونا روبرو هستند

فعال یمنی: ایران به فضا رسید، اما عربستان هنوز به صنعا هم نرسیده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha