پیام رهبر انقلاب به دولت هند می فهماند که مسلمانان مظلوم به حال خود رها نشده‌اند

پیام رهبر انقلاب به دولت هند می فهماند که مسلمانان مظلوم به حال خود رها نشده‌اند

سراج24، حسین شریعتمداری/ مودی قبل از نخست وزیری، مدت ۱۳ سال سر وزیر ایالت «گُجرات» هند بود. او در دوران حاکمیت بر گُجرات نیز علیه مسلمانان دست به جنایات فراوانی زد تا آنجا که به «قاتل مسلمانان“ معروف شد .

دولت هند اگرچه در انجام این جنایت از تعصبات کور و نژادپرستانه هندوهای افراطی استفاده می‌کند ولی شواهد موجود نشان می‌دهد که ماجرا از نقطه دیگری مدیریت می‌شود.

«نارندرا مودی» نخست وزیر کنونی هند از رهبران حزب “ بهارتیهَ جنَتا پارٹی ــ  بی‌جِی‌پی ــBJP“ است. این حزب هندو به افراطی گری و نژادپرستی، مخصوصاً به دشمنی وکینه توزی علیه مسلمانان شهرت دارد.

ناراندرا مودی قبل از نخست وزیری، مدت ۱۳ سال ( ۱۳۸۰ تا ۱۳۹۳۹) سروزیر ایالت «گُجرات» هند بود. او در دوران حاکمیت بر گُجرات نیز علیه مسلمانان دست به جنایات فراوانی زد تا آنجا که به «قاتل مسلمانان“ معروف شد .

3️مردم هند این شاخه از هندوهای افراطی را که حزب بی‌جی‌پی برآمده از آن است قاتل مهاتما گاندی می دانند و این حزب نیز برای رد این اتهام اصرار چندانی ندارد!

نارندرا مودی، هنگامی که سروزیر ایالت گُجرات بود روابط بسیار نزدیکی با رژیم صهیونیستی داشت و این روابط غیر عادی با اعتراض برخی دیگر از احزاب هندو نیز روبرو شده بود.

دولت کنونی هند بعد از آن که قدرت را در دست گرفت، آشکارا دست به اقداماتی علیه مسلمانان این کشور زد.

دولت کنونی هند با اعمال نفوذ، رای صادر شده درباره مسجد بابری را به نفع هندوها و علیه مسلمانان تغییر داد.

دولت نارندرا قانونی را وضع کرده بود که بر اساس آن تمامی کسانی که بعد سال ۱۹۸۸ مهاجرت کرده اند باید احراز هویت شوند. اجرای این قانون با دشواری هائی روبرو بود از این روی انجام آن را برای همگان غیر از مسلمانان لغو کردند!

قتل عام اخیر مسلمانان بعد از سفر ترامپ به هندوستان شدت گرفت تا آنجا که می توان گفت  شکل جدید آن بعد از سفر ترامپ آغاز شد!

روابط بسیار نزدیک دولت هند با آمریکا و رژیم صهیونیستی را  که در دولت های قبل بی سابقه بوده است نمی توان در جنایات وحشیانه و  بی‌شرمانه اخیر علیه مسلمانان مظلوم بی ارتباط دانست.

اکنون با توجه به شواهد و اسناد یاد شده چگونه می توان  جنایات وحشیانه این روزهای دولت نژادپرست نارندرا در هند را  بیرون از توطئه آمریکا و متحدانش در فلسطین، لبنان، یمن، سوریه، عراق و … به ارزیابی نشست؟! آمریکا و اسرائیل همه ویژگی های مورد نیاز خود برای مقابله با اسلام و مسلمانان را در دولت نژاد پرست نارندرا مودی یافته‌اند!

 رهبر معظم انقلاب به دولت هند هشدار دادند که  این جنایات وحشیانه را متوقف کند این پیام به دولت هند می فهماند که مسلمانان مظلوم هند به حال خود رها نشده اند که هندوهای نژاد پرست با تسخیر دولت این کشور و با پشتوانه آمریکا و اسرائیل علیه ۲۰۰ میلیون مسلمان هند دست به هر جنایتی بزنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

خسارتی بزرگ برای انجمن حجتیه

رهبرت را بشناس!

0 نظر

ارسال نظر

capcha