توپ مارکت فروشگاهی برای مادران و کودکان+دانلود

توپ مارکت فروشگاهی برای مادران و کودکان+دانلود

به گزارش سراج24، سامانه نرم‌افزاری توپ مارکت که شامل سایت و نرم‌افزار اندروید است، با بررسی نیازهای والدین و کودک و همچنین با بهره‌گیری از نظرات متخصصان حوزه اوان کودکی قدم در راه ارائه خدمات و محتوا به مادر و کودک نهاده است. توپ مارکت، اپلیکیشن‌ها و بازی‌های موبایلی ویژه مادر و کودک را طی فرآیندی کارشناسی، انتخاب و پس از تهیه متن و محتوای تخصصی برای هرکدام، آن‌ها را در موضوعات مناسب بارگذاری می‌کند.

یکی از خدمات ارائه شده در توپ مارکت قابلیت دستچین مادرانه برای انتخاب بهترین نرم‌افزارها و بازی‌ها جهت کمک به رشد مهارت‌های کودکان می‌باشد. نحوه عملکرد دستچین مادرانه به این شکل است که والدین با انتخاب مخاطب نرم‌افزار، جنسیت و سن فرزند و همچنین موضوعی که علاقه‌مند هستند تا مهارت‌های فرزندشان در آن حوزه تقویت شود، مجموعه‌ای از بازی‌ها و نرم‌افزارهای مفید در آن حوزه را دریافت می‌کنند.

از جمله دیگر خدمات توپ مارکت بخش ویدئو و صوت می‌باشد که به ارتقای سواد رسانه‌ای مادر و کودک می‌پردازد. در این بخش، ویدئوهایی ویژه کودکان در موضوعات مختلف مانند آموزش، سرگرمی و انیمیشن، صوت داستان، لالایی و غیره قرار می‌گیرد.

اگر از توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های اندرویدی هستید می‌توانید با ثبت نام در پنل توسعه دهندگان، از امکان بارگذاری برنامه‌های خود با قابلیت پرداخت درون‌برنامه‌ای و تسویه حساب ماهانه بهره‌مند شوید. در حال حاضر توپ مارکت هیچ درصدی بابت پرداختی‌ها از توسعه دهندگان محترم دریافت نمی‌کند.

علاقمندان برای استفاده از این فروشگاه می‌توانند به سایت https://toopmarket.com/ مراجعه نمایند و یا اپلیکیشن این فروشگاه را از لینک زیر دریافت نمایند.

لینک دانلود توپ مارکت

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اولین جلسه مشورتی بانوان فعال حوزه اپلیکیشن و بازی‌های دیجیتال

اپلیکیشن کرونا ویروس+دانلود

اپلیکیشن| دخترتان ایران+دانلود

1 نظر

ارسال نظر

capcha