پیام تسلیت سازمان فضای مجازی سراج به مناسبت درگذشت شیخ احمد خسروی

پیام تسلیت سازمان فضای مجازی سراج به مناسبت درگذشت شیخ احمد خسروی

به گزارش سراج24، سازمان فضای مجازی سراج با صدور بیانیه‌ای ضایعه درگذشت روحانی با اخلاص و طلبه جهادی، حجت الاسلام والمسلمین شیخ احمد خسروی را به خانواده وی تسلیت گفت. شرح بیانیه سازمان سراج بدین گونه است:

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

از میان مؤمنان مردانى‌‌اند که به آن‌چه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند برخى از آنان به شهادت رسیدند و برخى از آن‌ها در انتظارند و هرگز عقیده خود را تبدیل نکردند.

ضایعه درگذشت روحانی با اخلاص و طلبه جهادی، حجت الاسلام و المسلمین شیخ احمد خسروی بر اثر عارضه تنفسی، نه تنها برای فعالان فضای مجازی، سخت و سنگین است، بلکه غم بزرگی را بر دل کسانی گذاشته است که از برکت حضورش در تمام عرصه‌ها از قبیل فعالیت‌های تربیتی و آموزشی، اردوهای جهادی و راهیان نور، خدمت در مناطق محروم و خدمت‌رسانی در سیل و زلزله، بهره برده‌اند. او که از پیش‌تازان عرصه‌ی جهاد و سازندگی و تعلیم و تربیت بود، حضور فعالانه و کنش‌گرانه در فضای مجازی را نیز با دغدغه‌ای ارزش‌مند آغاز کرد تا بُعد دیگری از شخصیت ارزشمندش را خرج جبهه انقلاب در فضای مجازی نموده و تا آخرین لحظات عمر با برکت خود، در این مسیر بماند.

به همین مناسبت رحلت آن جهادگر آسمانی را به خانواده داغدار وی و جامعه فعالان فضای مجازی تسلیت می‌گوییم و از خداوند متعال برای او، میزبانی سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام را مسئلت داریم.

سازمان فضای مجازی سراج

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

توجّه رهبر انقلاب به ادبیّات نوجوان

کتاب گام تمدن ساز منتشر شد

در جنگ نرم و چهل سال دوم با مسائل و مشکلات داخلی، مفسدین و دشمنان داخلی جهاد می‌کنیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha