تشکر سرلشکر جعفری از رویکرد جلب مشارکت مجموعه های مردمی توسط رئیس قوه قضائیه

تشکر سرلشکر جعفری از رویکرد جلب مشارکت مجموعه های مردمی توسط رئیس قوه قضائیه

به گزارش سراج24، مسئول قرارگاه بقیه الله اعظم(عج) طی نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضائیه ضمن تشکر از مواضع انقلابی، فساد ستیزانه و رویکرد آیت الله رئیسی مبنی بر نقش آفرینی مردم برای به سامان رساندن امر قضا به تشریح رسالت این قرارگاه در بستر سازی حضور، ساماندهی و گسترش گروه های مردمی برای نقش آفرینی موثر آنها در عرصه های مورد نیاز انقلاب پرداخت و از آمادگی برای مشارکت و کمک به قوه قضائیه جهت تحقق این رویکرد در تعامل با مجموعه های مردمی خبر داده است.

وی همچنین ضمن یادآوری بیانات رهبر انقلاب در دیدار متعدد پیش از این که از لزوم بسترسازی برای مشارکت مردم و تجربه موفقیت آمیز حضور مردم در عرصه های مختلف یاد کرده بودند در این نامه خاطرنشان کرده است: رهبر انقلاب در سال ۹۰ تاکید فرمودند که « هر جائى که مسئولین کشور توانائى‌هاى مردم را شناختند و به کار گرفتند ما موفق شدیم، هر جائى که ناکامى هست، به خاطر این است که ما نتوانستیم حضور مردم را در آن عرصه تأمین کنیم. ما مسائل حل نشده کم نداریم!! در همه‌ى مسائل گوناگون کشور، مسئولین باید بتوانند با مهارت، با دقت، با ابتکار، راه‌هائى را براى حضور مردم پیدا کنند. »

این نامه در حالی خطاب به آیت الله رئیسی ارسال شده است که در هفته گذشته، رئیس قوه قضائیه ضمن دیدار با بخشی از مجموعه های مردمی رویکرد جلب مشارکت مردم توسط قوه قضائیه را اعلام کرده و دستورالعمل «نحوه مشارکت و تعامل نهادهای مردمی با قوه قضاییه» را رونمایی شده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

سرمنشا ایستادگی ملت ایران از خون شهداست

شهادت سپهبد سلیمانی مبدا خروج آمریکا از خاورمیانه است

دولت امکانات خود را به اندازه نیرو‌های مسلح در مناطق سیل‌زده پای کار بیاورد

0 نظر

ارسال نظر

capcha