فرمانده کل سپاه در مراسم چهلمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی:

حاج قاسم نقشه آمریکا برای ایجاد خاورمیانه جدید را شکست داد/ انتقام و سیلی نهایی هنوز پابرجاست

حاج قاسم نقشه آمریکا برای ایجاد خاورمیانه جدید را شکست داد/ انتقام و سیلی نهایی هنوز پابرجاست

به گزارش خبرنگار سراج24، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم چهلمین روز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: چهل روز است رخسار زیبای سردار‌بزرگ و تکرار ناشدنی جبهه مقاومت اسلامی، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، سردار رشید ابومهدی المهندس، سردار شهید حسین پورجعفری، پاسدار فداکار شهید شهروز مظفری، پاسدار رشید اسلامی شهید هادی طارمی و پاسدار جوان و رعنای ما شهید وحید زمانی‌نیا را ندیده ایم اما با حضور ملکوتی آنان در این چهل روز زندگی کردیم.
وی به وصیت نامه ملکوتی شهید سلیمانی اشاره کرد و گفت: امشب قاسم با زبان اسماعیل با ما سخن گفت، کلمات من نمی‌توانند توصیف کننده عظمتی شوند که همانند اقیانوسی بی کران قلب های مردم را تسخیر کرده است و ستایش و تکریم ابعاد عظیم این شخصیت بزرگ فقط با کلام الهی قرآن امکان پذیر است.

سردار سلامی با بیان اینکه شهید سلیمانی در برابر دشمنان همچون کوه استوار بود افزود: او هرگز به دشمن پشت نمی کرد؛ برای مومنان رئوف، مهربان و خاضع بود و بال‌های تواضع او در همه جا باز بود؛ حاج قاسم در راه خدا همواره در راه جهاد بود و چهل و یک سال لباس جهاد را از تن به در نکرد.

فرمانده کل سپاه با تاکید براینکه باید شهید قاسم سلیمانی به عالم شناسانده شود گفت: او افتخار جهان اسلام بود، احیاگر مکتب جهاد و شهادت بود. بیش از آن که در‌خانه باشد در بیابان‌ها بود؛ او فرشته نجات بود، هرکجا هر مظلومی گرفتار می‌شد، قاسم و سپاهش آنجا بودند، سینه سپر می کردند و می جنگیدند و سپر بلای امت می‌شدند.

سردار سلامی یادآور شد: در دوره ای که دشمنان می گفتند کاری می کنیم که همه جوانان از شرق تا غرب شلوار لی و کفش‌های نایک بپوشند و شبیه جوانان غربی شوند، او بر پیشانی جوانان، پیشانی بندهای یا زهرا(س) بست چرا که او می دانست جهاد لباس عزت است.

وی ادامه داد: قاسم همانند مالک اشتر به خیمه دشمن همیشه نزدیک بود، آمر به معروف و ناهی از منکر و حافظ حدود الهی بود. قاسم می دانست جهاد لباس عزت است، او تازه جاری شده است، این شهید والامقام و همرزمانش حقایق زنده ای هستند که به عنوان حجت هایی بزرگ از نماد دفاع اسلام از مظلومین عالم هستند.

سردار سلامی به ولایت مداری فرمانده شهید نیروی قدس سپاه نیز اشاره کرد و گفت: حاج قاسم جز به اوامر امام خامنه ای نمی اندیشید هر آنچه اجرا می کرد همانی بود که رهبر عزیزمان امر کرده بودند، او شیفته رهبر انقلاب و دلداده حضرت زهرا(س) بود.

وی در ادامه اذعان کرد: وقتی حاج قاسم سلیمانی وارد عرصه حمایت از مردم مظلوم فلسطین شد، مردم غزه با سنگ به مقابله با نظامیان رژیم صهیونیستی می‌رفتند اما امروز 
او کاری کرده تا رژیم صهیونیستی زیر حملات موشکی گروه های مقاومت فلسطین کمر خم کند و از ترس به دور خود دیوارهای بلندی بکشد.

فرمانده کل سپاه بیان کرد: شهید سلیمانی در میدان امت‌سازی می کرد و جبهه ای متحد را بوجود آورد و سیاست آمریکایی‌ها برای ایجاد خاور میانه جدید را به شکست کشاند؛ او شعله های فتنه بزرگ گروه های تکفیری را خاموش کرد و به همین دلیل آمریکا نتوانست این کار بزرگ او را تحمل کند.

وی با لیان اینکه ترور حاج قاسم سلیمانی اشتباه بزرگ، نابخشودنی و غیرقابل جبران دشمن بود، گفت: قاسم امروز منتشر شده است، او دیگر امروز یک فرد نیست بلکه یک قدرت منتشر شده در‌جهان است و شهادت این سردار بزرگ باعث شد تا انقلاب اسلامی نفس جدیدی بگیرد.

وی در ادامه افزود: قاتلان حاج قاسم سیلی محکمی را دریافت کردند اما آن سیلی و انتقام نهایی هنوز پابرجاست و تا زمانی که آخرین سرباز آمریکایی از بلاد اسلامی خارج نشود ادامه دارد و این حقیقت نزدیک است.

فرمانده کل سپاه با اشاره به سخنان یک مقام صهیونیست درباره اینکه با آمریکایی‌ها برای زدن ایرانی‌ها در سوریه و عراق تقسیم کار کرده‌ایم، گفت: به آنها می گوییم که دست از پا خطا کنید هر دوی شما را می زنیم؛ بارها به آنها گفته‌ایم روی آمریکا حساب نکنید، آنها یا دیر می‌رسند یا نمی‌رسند، اگر می‌خواهید حسابی اینگونه باز کنید حتما به دریا نگاه کنید چرا که آنجا نقطه نهایی سکونت شماست.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اجازه نخواهیم داد خون انسان‌های بی‌گناه پایمال شود

ویدئو/ جامعه ای سالم می شود که افراد صالح بر آن حاکم شود

ویدئو/ از مرد میدان تا مردم میدان

0 نظر

ارسال نظر

capcha