فرماندار شهرستان کیار:

بیانیه گام دوم نقشه راه زندگی فردی و اجتماعی است

بیانیه گام دوم نقشه راه زندگی فردی و اجتماعی است

به گزارش سراج24، علی نصیریان، فرماندار شهرستان کیار با مهم برشمردن بیانیه گام دوم انقلاب بیان کرد: ثبات و امنیت و حفظ تمامیت ارضی، سبک زندگی، جوان گرایی و اعتماد به جوانان، پیشرفت کشور در عرصه های علم و فناوری، زیر ساخت های عمرانی و صنعتی، افزایش مشارکت مردمی و خدمت رسانی به مردم از جمله توصیه های مقام معظم رهبری در این بیانیه است.

وی افزود: همچنین مقابله با استکبار و استکبار ستیزی، افزایش معنویت و اخلاق مداری در جامعه، عدالت در تقسیمات کشوری، توجه به علم، اخلاقیت و معنویت، اقتصاد مقاومتی در تولید، توزیع و مصرف گرایی و مبارزه با فساد در جامعه از دغدغه های رهبر معظم انقلاب است.

نصیریان با شاره به اقدامات فرمانداری شهرستان کیار در راستای تحقق بیانیه گم دوم گفت: از سال پیش تاکنون در فرمانداری این شهرستان اقداماتی را در راستای پیاده سازی بیانیه گام دوم انقلاب انجام داده‌ایم.

وی ادامه داد: تشکیل جلسات اقتصاد مقاومتی، تبیین فرهنگ ایثار و شهادت، تشکیل جلسات گردشگری و بومگردی جهت اشتغالزایی، تشکیل کارگروه بیانیه گام دوم و تهیه نقشه راه، فعال کردن شورای آموزش و پرورش و پر رنگ کردن نقش مدارس در تربیت نسل آینده از جمله اقدامات فرمانداری این شهرستان است.

فرماندار شهرستان کیار هم چنین با تاکید بر اهمیت بیانیه گام دوم گفت: بیانیه گام دوم انقلاب و توصیه های رهبری نقشه راه در زندگی فردی و اجتماعی است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

برگزاری سلسه همایش‌های گام دوم تبلیغ در شهرستان‌های آذربایجان شرقی

گام دوم انقلاب اسلامی با تداوم راه امثال شهید بهشتی (ره) ممکن است

تحول خواهی مکمل گام دوم انقلاب است

0 نظر

ارسال نظر

capcha