فرماندار شهرستان کیار:

بیانیه گام دوم نقشه راه زندگی فردی و اجتماعی است

بیانیه گام دوم نقشه راه زندگی فردی و اجتماعی است

به گزارش سراج24، علی نصیریان، فرماندار شهرستان کیار با مهم برشمردن بیانیه گام دوم انقلاب بیان کرد: ثبات و امنیت و حفظ تمامیت ارضی، سبک زندگی، جوان گرایی و اعتماد به جوانان، پیشرفت کشور در عرصه های علم و فناوری، زیر ساخت های عمرانی و صنعتی، افزایش مشارکت مردمی و خدمت رسانی به مردم از جمله توصیه های مقام معظم رهبری در این بیانیه است.

وی افزود: همچنین مقابله با استکبار و استکبار ستیزی، افزایش معنویت و اخلاق مداری در جامعه، عدالت در تقسیمات کشوری، توجه به علم، اخلاقیت و معنویت، اقتصاد مقاومتی در تولید، توزیع و مصرف گرایی و مبارزه با فساد در جامعه از دغدغه های رهبر معظم انقلاب است.

نصیریان با شاره به اقدامات فرمانداری شهرستان کیار در راستای تحقق بیانیه گم دوم گفت: از سال پیش تاکنون در فرمانداری این شهرستان اقداماتی را در راستای پیاده سازی بیانیه گام دوم انقلاب انجام داده‌ایم.

وی ادامه داد: تشکیل جلسات اقتصاد مقاومتی، تبیین فرهنگ ایثار و شهادت، تشکیل جلسات گردشگری و بومگردی جهت اشتغالزایی، تشکیل کارگروه بیانیه گام دوم و تهیه نقشه راه، فعال کردن شورای آموزش و پرورش و پر رنگ کردن نقش مدارس در تربیت نسل آینده از جمله اقدامات فرمانداری این شهرستان است.

فرماندار شهرستان کیار هم چنین با تاکید بر اهمیت بیانیه گام دوم گفت: بیانیه گام دوم انقلاب و توصیه های رهبری نقشه راه در زندگی فردی و اجتماعی است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

دولت و مجلس غیر از حرف‌های شعاری، آن‌طور که باید به مباحث بیانیه گام دوم ورود اثرگذاری نداشتند

برخی مسئولین اهمیت بیانیه گام دوم را درک نکرده‌اند/ انتظارات رهبر انقلاب با این عملکرد برآورده نمی‌شود

فیلم| عدالت و مبارزه با فساد لازم و ملزوم یکدیگر هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha