فرماندار شهرستان سامان:

عدالت محوری و سبک زندگی توصیه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم است

عدالت محوری و سبک زندگی توصیه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم است

به گزارش سراج24، کمال اکبریان، فرماندار شهرستان سامان با اشاره به محورهای بیانیه گام دوم انقلاب مطرح کرد:  توجه به گذشته، نگاه به آینده و درس گرفتن از گذشته برای ادامه راه آینده، توجه به مسائل علمی، اقتصاد و اهمیت آن در کشور، نقش انقلاب اسلامی در پیشرفت کشور، امنیت و حفظ دستاوردهای انقلاب، توسعه زیرساخت ها، عدالت محوری و سبک زندگی از توصیه های مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم است.

وی اضافه کرد: ظرفیت و نقش جوانان در آینده کشور و توجه به شعارهای جمهوری اسلامی که از ابتدای انقلاب وجود داشته است، در بیانیه گام دوم انقلاب ذکر شده است.

فرماندار شهرستان سامان رسیدن به آرمان‌های انقلاب اسلامی را مهم شمرد و بیان کرد: بین واقعیت های موجود در جامعه و آنچه که باید در انقلاب اسلامی باشد، یک آرمان است که باید در جهت دستیابی به آن تلاش کنیم؛ ضمن اینکه از عملکرد نظام حمایت و دفاع کنیم.

وی همچنین تاکید کرد: بحث مشارکت مردم در امور کشور، استکبار ستیزی در بیانیه گام دوم مورد تأکید بوده است.

اکبریان در ادامه با بیان پیگیری مطالبات رهبری گفت: افزایش مشارکت مردم در امور با ارتقاء دانش و بینش سیاسی جامعه محقق میشود. ما راهی جز توجه به مطالبات رهبری و به کار گیری آنها در امور جامعه در راستای رفع مشکلات و پیشرفت نداریم.

وی افزود: کار و مسئولیت ما به گونه ای است که باید این بیانیه را پیاده سازی کنیم. نگاه عادلانه در توزیع امکانات، توجه به جوانان و ظرفیت های آنها، تلاش برای مشارکت بیشتر مردم و ارتقاء بینش سیاسی آنها از جمله اقداماتی است که مورد توجه بوده است.

فرماندار شهرستان سامان خاطر نشان کرد: زندگی فردی نیز جدای از کار ما نیست و عملی کردن بیانیه در زندگی فردی بسیار حائز اهمیت است. مسائل علمی، نگاه به آینده و سبک زندگی در زندگی فردی تأثیر زیادی دارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

برگزاری سلسه همایش‌های گام دوم تبلیغ در شهرستان‌های آذربایجان شرقی

گام دوم انقلاب اسلامی با تداوم راه امثال شهید بهشتی (ره) ممکن است

تحول خواهی مکمل گام دوم انقلاب است

0 نظر

ارسال نظر

capcha