یادداشت؛

بیانیه گام دوم؛ حرکت آینده انقلاب است

بیانیه گام دوم؛ حرکت آینده انقلاب است

سراج24، عمار خسروجردی، رهبر معظم انقلاب بیانیه گام دوم را به عنوان مسیر حرکت آینده انقلاب با یک نگاه پرامید و رو به جلو و به صورت جامع در تمامی ابعاد مطرح کردند.

قریب به یک سال از این بیانیه مهم و راهبردی می‌گذرد ولی هنوز زیر ساخت‌های سخت افزاری و نرم افزاری تحقق این بیانیه به صورت جدی در تمامی عرصه‌ها به ویژه عرصه اقتصاد، فراهم نشده است.

هنوز جوان‌ها میدان دار عرصه سیاست گذاری و عمل در عرصه اقتصادی نشده‌اند. جوان مومن انقلابی مانند فرماندهان جوان دفاع مقدس که از دلشان حاج قاسم سلیمانی‌ها و همت‌ها و تهرانی مقدم‌ها بیرون آمد، می‌توانند با خلاقیت و نوآوری و شجاعت و روحیه جهادی، موضوع خودکفایی و کاهش وابستگی کشور به نفت را با تولید ملی متکی بر اقتصاد دانش بنیان برای کشور فراهم آورند.

امروز جوان مومن انقلابی است که می‌تواند با روحیه عدالت خواهانه و پیگیر خود قوانین روی زمین مانده مانند مالیات بر کالاهای لوکس و مالیات بر عایدی سرمایه و اصلاح در نظام بانکی را پیگیری و اجرایی کند و ساختارهای اقتصادی کشور را اصلاح نماید و مشکلات و گرفتاری‌های مردم به ویژه طبقات محروم را برطرف نماید و  زمینه رشد و شکوفایی پایدار اقتصاد کشور را فراهم آورد.

پس تا دیر نشده بایستی فضای مدیریت کشور را برای ورود جوانان متخصص و متعهد انقلابی در همه عرصه ها به ویژه اقتصاد باز کرد. مسیر حرکت انقلاب سوخت تازه می‌خواهد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

دولت انقلابی زیر آتش رسانه ای اصلاح طلبان

به یاد استاد و پدرمان ، نویسنده منتقد و انقلابی خستگی ناپذیر ،حاج حیدر رحیم پور ازغدی

وزیر اول کابینه انقلابی باید وزیر آموزش و پرورش باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha