کتاب گام تمدن ساز منتشر شد

کتاب گام تمدن ساز منتشر شد

به گزارش سراج24، پروژه تحقیقاتی گام تمدن ساز که به شرح و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب می پردازد، توسط حدود ۷۰ نفر از نخبگان حوزوی و دانشگاهی با صرف بیش از ۲۵۰۰۰ ساعت کار پژوهشی به بررسی بیش از ۲۰ هزار آمار بین المللی پرداخته است. این پروژه که اسفند ماه سال ۱۳۹۷ آغاز شده است تا کنون در بسیاری از مراکز استان های سراسر کشور ارائه شده است و هم اکنون کتاب جامع این پروژه، در ۴ فصل و ۳۲۴ صفحه، توسط نشر معارف منتشر شده و راهی بازار کتاب شده است.

در کتاب حاضر سعی شده است با تکیه بر اسناد معتبر تاریخی و گزارش‌های سازمان‌های بین المللی، ابتدائا مستندات گزاره‌های بیانیه ارائه گردد و در قدم بعد با استفاده از داده‌های اطلاعاتی منابع فوق الذکر بر اساس منطق تبیینی مقام معظم رهبری بخش‌هایی از بیانیه از حالت اجمال درآمده و تفصیلی‌تر بحث گردد.

کتاب گام تمدن ساز با توجه به اهمیت موضوع و غنای مطالب، و با هدف ایجاد یک پویش همگانی برای فهم و تبیین و ترویج بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، از چاپ اول در پویش مطالعاتی روشنا قرار گرفته است و با تخفیف ویژه ۵۰ درصد، با قیمت ۲۲۵۰۰ تومان عرضه می شود.

عموم مخاطبین عزیز و همچنین نهادها و موسسات کشور از هم اکنون می توانند برای تهیه کتاب در تعداد بالا از طریق ارتباط با ایدی @soada40 در پیام رسان های ایتا و بله و یا تماس با شماره تلفن ۹۳۵۶۳۵۰۷۲۳ از نحوه تهیه کتاب آگاه شوند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

کتاب‌گردی در خاکریز / کدام کتاب‌ها مورد توجه رهبر انقلاب قرار گرفته‌اند؟

فاطمه‌ای که زنده زنده در آتش منافقین سوخت⁦

برخیز و اول او را بکش

0 نظر

ارسال نظر

capcha