ثمره معامله با نظام جمهوری اسلامی، عاقبت بخیری است

ثمره معامله با نظام جمهوری اسلامی، عاقبت بخیری است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام والمسلمین نکونام نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری: افرادی هستند که نور انقلاب را ندیدند و حقیقت انقلاب را درک نکردند لذا از دوران پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون در مقامات و پست های مختلف ریزش داشتند. این افراد میخواستند برای خود کاری کنند، عنوانی جستجو کنند و خود را بالا بیاورند.

همچنین افرادی هستند که حقیقت انقلاب اسلامی را درک کرده و به بالاترین مقام خدمت رسیدند. هر کسی که منیّت انقلاب اسلامی را درک کرد، عاقبت بخیر شد. شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ۳ بار قسم جلاله خوردند که والله، والله، والله عاقبت بخیری در گروه کار کردن برای این نظام است.

بعضی افراد در سم پاشی تبلیغاتی، حتی شاه خائن، بنی صدر، منافقان ایستاده در برابر ارزش های اسلام و فتنه گران را تجلیل میکنند. اما چشم واقع بین، بصیر و حقیقت نگر، مالک گونه و سلمان گونه به مسیر علوی نگاه میکند.

یکی از رسالت های انبیاء الهی و انقلاب اسلامی این است که مستضعفین فکری را از استضعاف برهانند. کسی که در فتنه ها نمیتواند راه را از چاه تشخیص دهد، مقاومت در راه پیدا کند، به فکر خود قوام دهد و ذهن خود را استحکام بخشد، دچار استضعاف فکری است. همه ما باید تلاش کنیم که مستضعفان را از استضعاف فکری نجات دهیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

قدردانی و تشکر نماینده ولی فقیه استان از برگزار کنندگان نمایشگاه های مدرسه انقلاب ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

0 نظر

ارسال نظر

capcha