برگزاری نمایشگاه‌های دانش آموزی مدرسه انقلاب با شعار دیروز ما، امروز ما و فردای ما

برگزاری نمایشگاه‌های دانش آموزی مدرسه انقلاب با شعار دیروز ما، امروز ما و فردای ما

به گزارش سراج24، هشتمین دوره جشنواره نمایشگاه‌های دانش آموزی مدرسه انقلاب به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور، به همت دانش آموزان عضو انجمن اسلامی در استان چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

مرتضی جهانبازی مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان چهارمحال و بختیاری گفت: این دوره از نمایشگاه‌های دانش آموزی مدرسه انقلاب در دو بخش پسران و دختران و با شعار «دیروز ما، امروز ما و فردای ما» و بر اساس محتوای بیانیه گام دوم انقلاب برگزار شده است.

جهانبازی اضافه کرد: این نمایشگاه‌ها همزمان با دهه مبارک فجر، در حدود ۶۰ مدرسه متوسطه دوره دوم پسرانه و دخترانه در سراسر استان برپا می‌شود.

وی ادامه داد: نمایشگاه‌های دانش آموزی مدرسه انقلاب با تشکیل ۳ تا ۱۰ گروه برگزار می‌شود که هر کدام از این گروه‌ها با انتخاب یکی از محور‌های موضوعی مشخص شده، به مطالعه و تحقیق و تولید محصول بر پایه ابتکارات دانش آموزی می‌پردازند و در نهایت به روایتگری پیرامون موضوع خواهند پرداخت.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان چهارمحال و بختیاری گفت: هویت بخشی به دانش آموزان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی، تجربه شیرین فعالیت تشکیلاتی و جمعی، شناخت بیشتر از انقلاب اسلامی، و ایجاد نگاهی امیدوارانه و روشن نسبت به آینده، از ثمرات تربیتی این نمایشگاه هاست.

گفتنیست نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه انقلاب تا پایان بهمن ماه  سال جاری با روایتگری دانش آموزان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha