در مصاحبه با علی خواجه‌لو مطرح شد:

برنامه‌ی محجوب محبوب به ترویج حیا در جامعه می‌پردازد

برنامه‌ی محجوب محبوب به ترویج حیا در جامعه می‌پردازد

به گزارش سراج24، اپلیکیشن موبایلی "محجوب محبوب" توسط گروه نرم افزاری نحل با مشارکت سازمان فضای مجازی سراج ساخته شده است. تمرکز این برنامه بر ترویج و آموزش حجاب و حیا در جامعه و خانواده است. علی خواجه‌لو مسئول گروه نرم افزاری نحل در گفت‌وگو با سراج24 درباره‌ی این برنامه موبایلی گفت: مبنای فعالیت اپلیکیشن "محجوب محبوب" کتاب حیا از حاج آقا مجتبی تهرانی است. کتاب حیا شامل سلسه سخنرانی حاج آقا مجتبی تهرانی درباره‌ی مسائل حجاب و حیا است که این کتاب در این اپلیکیشن خلاصه‌نویسی شده است. در این برنامه به راهکارهای ترویج حیا در جامعه پرداختیم. هم‌چنین ویدیوی صحبت‌های حجت‌الاسلام و المسلیمن رضایی درباره‌ی این موضوع را در این برنامه قرار دادیم.

وی افزود: در یک بخش از برنامه راهکارهایی برای افزایش حیا در خانواده ارائه کردیم و در بخش دیگر با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب داستان‌هایی در این باب آوردیم تا اپلیکیشن کاربردی‌تر شود.

اپلیکیشن "محجوب محبوب" یک بخش شامل مجموعه سخنرانی‌هایی در باب حیا دارد و برای استفاده‌ی کاربران قرار گرفته است. مسئول گروه نرم افزاری نحل در این‌باره اظهار کرد: برای تهیه‌ی این بخش زمان زیادی گذاشتیم و با پژوهش‌های گسترده پیرامون صحبت بزرگان درباره‌ی موضوع حیا، جملات کلیدی آن‌ها را به پادکست تبدیل کردیم و در اپلیکیشن قرار دادیم.

وی در ادامه بیان کرد: هم‌چنین این برنامه شامل یک بخشی است که کاربران می‌توانند با کارشناسان متخصص در این موضوع ارتباط برقرار کنند و سوالات خود را مطرح کنند.

مسئول گروه نرم افزاری نحل خاطر نشان کرد: علاوه‌بر بخش‌های اشاره شده، این اپلیکیشن شامل بخش‌های مجزایی است که از احادیث پیرامون مسئله‌ی حیا تشکیل شده است.

ایده‌ی اولیه‌ی ساخت این برنامه از جانب تیم نرم افزاری نحل مطرح شده است و اساس آن بر پایه‌ی دغدغه‌مندی این گروه پیرامون مسئله‌ی حجاب در جامعه بوده است. خواجه در این خصوص عنوان کرد: از آن‌جا که موضوع حجاب و حیا به ابزاری برای سیاست‌مداران جهت تبلیغات خودشان هنگام برگزاری انتخابات تبدیل شده بود، ما به این موضوع پرداختیم تا ارزش این مسئله‌ی مهم را سوای مسائل سیاسی به جامعه نشان دهیم.

وی در پایان گفت: این مسئله سبب شد تا طرح ساخت این اپلیکیشن مطرح و اجرایی شود تا هم برای کارشناسان در این حوزه و هم برای عموم افراد جامعه قابل استفاده باشد.

هم‌چنین این اپلیکیشن برای کاربران اندروید در بازار به صورت رایگان قابل دسترس است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

دوره آنلاین آموزش تولید اپلیکیشن

بسته ویژه بازی‌ها و نرم افزار‌های نوروزی

بستۀ پیشنهادی اپ و بازی ویژه نوروز 99

0 نظر

ارسال نظر

capcha