سومین دورهمی فعالان فضای مجازی اردبیل برگزار شد

سومین دورهمی فعالان فضای مجازی اردبیل برگزار شد

به گزارش سراج24، علی لطفی مسئول بسیج رسانه استان اردبیل با عرض خیر مقدم خدمت حاضرین در دورهمی اظهار امیدواری کرد تا این جلسات بصورت مستمر برگزار گردد و حاضرین در جلسات بتوانند در فضای مجازی تاثیرگذار باشند.

مصطفی آمون مسئول خبرگزاری فارس در این دورهمی با تشریح اتفاقات و مسائل اوایل انقلاب بیان کرد: آمریکا ایران را بعنوان حیاط خلوتی برای خود می‌دید و قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با وجود ایران امنیت اسرائیل را تامین می‌کرد ولی بعد از پیروزی انقلاب این حیاط خلوت را از دست داد و دیگر اسرائیل امنیت نداشت.

وی با اشاره به سیلی که ایران با هدف قراردادن پایگاه عین‌الاسد به آمریکا زد گفت: با وجود این که خطای انسانی در هدف قراردادن هواپیمای اوکراینی همه مارا محزون و ناراحت کرد اما شیرینی سیلی که به آمریکا زدیم فراموش نشدنی خواهد بود و سیاستمداران آمریکایی به خوبی فهمیدند که دیگر اقداماتشان در منطقه بی‌جواب نخواهد بود و به زودی باید منطقه را ترک کنند.

سعید لطفی مسئول شبکه‌های اجتماعی سازمان سراج مرکز اردبیل در این دورهمی گفت: زمانی جنگ نظامی درکشور اهمیت بسیاری داشت و ما این جنگ را با خواست و اراده خداوند و حضور مردم و رزمندگان در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل با پیروزی پشت سر گذاشتیم و امروز در مسئله جنگ نرم و جنگ رسانه‌ای نیز می‌توانیم با حضور هدفمند در این فضا پیروز این میدان نبرد باشیم.

وی افزود: در قضیه هواپیمای اوکراینی که همه مارا داغدار کرد، همه شاهد بودیم که تا قبل از اعلام خبر و نشست خبری سردار حاجی‌زاده رسانه‌های معاند همه سعی در به حاشیه بردن سیلی اول ایران به آمریکا را داشتند ولی موفق نشده بودند ولی بعد از اعلام خبر خطای انسانی سوژه این اقدامشان را پیدا کردند و با پروپاگاندای رسانه‌ای بر خواسته‌شان جامه عمل پوشاندند. در چنین مواقعی است که حضور فعال و تاثیر گذار فعالان فضای مجازی روایت‌های ناصحیح این رسانه‌ها را خنثی می‌کند.

لطفی با بیان اینکه: حضور هدفمند و تاثیرگذار در این فضا نیاز به مطالعه و هم‌فکری دارد، نیاز به آموزش و تخصص را نیز از موارد لازم جهت حضور موثر در فضای مجازی دانست.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

طرح تجمیع عیدی سادات به مناسبت عید غدیر اجرا می‌شود

مداحان در عرصه‌های مجازی فعال‌تر شوند

آغاز به کار پویش ملی «مباهله»

0 نظر

ارسال نظر

capcha