فلاحت‌پیشه:

ترور سردار سلیمانی لکه ننگی در تاریخ ترورهای صورت گرفته توسط آمریکا محسوب می‌شود

ترور سردار سلیمانی لکه ننگی در تاریخ ترورهای صورت گرفته توسط آمریکا محسوب می‌شود

به گزارش سراج24، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، درباره تهدید سردار قاآنی به ترور از سوی آمریکا که به تازگی برایان هوگ مطرح کرده است، اظهار کرد: معتقدم که آمریکایی‌ها از ورود به فاز اقدام نظامی جدید علیه ایران خود داری می‌کنند؛ بنابراین آن چیزی که برایان هوگ در مورد سردار قاآنی گفته است با مراجعه به متنش، بیشترنوعی تکرار اقدامات گذشته بود؛ در واقع برایان هوگ گفته اگر سردار قاآنی مانند شهید سلیمانی سربازان آمریکایی را بکشد، ترور خواهد شد؛ در صورتی‌که برخلاف ادعای برایان هوگ، دستان شهید سلیمانی به خون آمریکایی‌ها آلوده نبود و حتی سربازان آمریکایی را بارها از معرکه نجات داد.

وی افزود: اینکه آمریکایی‌ها به راحتی در حال طرح موضوع ترور سردار قاآنی هستند، نشان‌دهنده این است که ایالات متحده به طور رسمی به سوی تروریسم دولتی روی آورده و این مسئله اثبات می‌کند که دولت و سیاستمداران این کشور دچار افول اخلاقی شده‌اند.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: من معتقدم جمهوری اسلامی باید چنین اظهاراتی را از سوی مقامات آمریکایی، به معنای اقدامی خصمانه و تحریک‌آمیز تلقی کند که دارای مصداق جدید؛ یعنی ترور شهید سلیمانی هم است و نیز باید آن را در مجامع بین‌المللی مطرح سازد.

فلاحت‌پیشه با بیان اینکه باید به سردار سلیمانی و نحوه شهادت او افتخار کرد، گفت: ترور سردار سلیمانی لکه ننگی در تاریخ ترورهای صورت گرفته توسط آمریکا محسوب می‌شود.

وی با اشاره به بمباران پایگاه عین‌الأسد و تعداد کشته‌شدگان آمریکایی اشاره و تأکید کرد: من فکر می‌کنم در ماجرای بمباران عین‌الأسد ایرانیان به طور جدی شرایط جنگی را اعلام نکرده بودند؛ چون در عملیات بمباران بیش از خود آقای ترامپ، ما ایرانی‎ها ملاحظه حال سربازان آمریکایی را می‌کردیم؛ در غیر اینصورت اگر تلفات در دستور کار قرار داشت قطعاً آمار کشته‌شدگان آمریکایی در عین‌الأسد به صدها نفر می‌رسید.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم وقوع جنگ میان ایران و آمریکا گفت: آمریکایی‌ها امروز تعادل نظامی را از دست دادند و جنگ این کشور با ایران اصلاً توجیه‌ناپذیر است. همچنین علاوه بر این شاهد بودیم که اقدام ترامپ در تهدید ایران و سپس ترور سردار سلیمانی به استیضاح او انجامید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مهلت ۴۵ روزه مجلس به دولت درباره ساماندهی کارکنان دولتی

آیت‌الله علم‌الهدی از مانور عزت ایران در لبنان تجلیل کرد/حضور رئیس جمهور در اجلاس شانگهای پیام‌های بی‌بدیلی دارد

قالیباف: هیچ بن‌بستی در کشور وجود ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha