استاندار خراسان رضوی:

نمایندگان در کارگروه رفع موانع تولید شرکت کنند

نمایندگان در کارگروه رفع موانع تولید شرکت کنند

به گزارش سراج24، علیرضا رزم‌حسینی در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با گرامیداشت یاد و خاطره سردار بزرگ جبهه مقاومت افزود: سپهبد حاج قاسم سلیمانی با شهادتش اتفاق بزرگی از جلوه های همبستگی در کشور و منطقه به وجود آورد و با خلوص نیت، فداکاری و تدبیر خود موجب شد تا در دل آحاد مردم ایران و مردم مستضعف جهان جای پیدا کند.

استاندار خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کارنامه بسیار خوبی دارد و مدیران نیز تاکنون همکاری مناسبی برای رفع مشکلات موجود در بخش های مختلف داشته‌اند.

رزم‌حسینی به اهمیت اختیارات دستگاه‌های اجرایی در تسهیل امور اشاره و تاکید کرد: نمایندگان دستگاه‌های اجرایی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان باید افرادی باشند که اختیارات لازم را دارا بوده و می توانند زمینه رفع مشکلات را فراهم کنند، اگر غیر از این باشد؛ هم وقت مردم گرفته می‌شود و هم سرمایه‌گذار خسته خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: همه باید دست به دست دهیم تا موانع موجود در مسیر سرمایه‌گذاری را کمتر کنیم و شاهد رونق سرمایه‌گذاری در خراسان رضوی باشیم.

گفتنی است، استاندار خراسان رضوی پیش از تشکیل جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، از محل کارخانجات ریسندگی، بافندگی و پوشاک «جامعه» واقع در جاده کلات بازدید به عمل آورد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تبلیغ کنندگان سایت‌های شرط بندی در چنگال قانون

با نظارت دقیق میدانی قیمت‌ها کنترل شود

ظرفیت تولیدات داخل باید افزایش یابد

0 نظر

ارسال نظر

capcha