دومین کنگره ملی خانواده دوم بهمن ماه در تهران برگزار می‌شود

دومین کنگره ملی خانواده دوم بهمن ماه در تهران برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، حجت الاسلام رضا رؤیت مدیرعامل ستاد ملی خانواده صبح امروز در نشست خبری دومین کنگره ملی خانواده گفت: سال گذشته این کنگره برای اولین بار با همکاری بیش از ۵۰۰ مجموعه و عنصر فعال در عرصه خانواده برگزار شد و با حدود ۵ هزار نفر از مجموعه‌های فعال در این زمینه ارتباط گرفتیم.

وی با توضیح درباره کنگره امسال نیز گفت: کنگره امسال در سه سطح برگزار می‌شود که سطح اول آن درباره رویداد اصلی آن است و دوم و الی سوم بهمن ماه در مجموعه شهدای سرچشمه تهران برگزار خواهد شد.

مدیرعامل ستاد ملی خانواده افزود: لایه دیگر این کنگره مربوط به نشست‌های تخصصی در سطح استانی است که حدود ۲۰ استان در سراسر کشور با همکاری مجموعه‌های داوطلب این کنگره را برگزار می‌کنند. پیش بینی می‌کنیم بالغ بر ۵ هزار نفر در نشست‌های استانی شرکت کنند.

رؤیت با بیان اینکه بخش دیگر کنگره برگزاری نمایشگاه است، اظهار داشت: این نمایشگاه با همکاری دستگاه‌های دولتی، سازمان‌های مردمی و مجموعه‌های خصوصی از روز سه شنبه این هفته برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اهداف این کنگره اظهار داشت: ارتقا دانش و ظرفیت کنشگران فعال در عرصه خانواده، ایجاد بستری برای فعالیت آنها، ایجاد ظرفیت برای درآمدزایی فعالین این عرصه، جریان سازی رسانه‌ای پیرامون خانواده و گام دوم انقلاب، تکریم نخبگان در این حوزه برای اولین بار و شناسایی مسائل و مشکلات سازمان‌های فعال در عرصه خانواده از جمله اهداف کنگره امسال خواهد بود.

مدیرعامل ستاد ملی خانواده با توضیح درباره جزئیات این کنگره گفت: در کنگره امسال بیش از ۲۵ پنل و سخنرانی و ۲۰ نشست تخصصی با حضور فعالین و پژوهشگران عرصه خانواده برگزار خواهد شد، به علاوه ۵۰ غرفه نمایشگاهی نیز از روز سه شنبه ساعت ۸ صبح تا ۶ بعدازظهر برپا خواهد شد.

وی در پایان اظهار داشت: مهمترین اهداف این رویداد بررسی علل تهدید خانواده‌های ایرانی، تأخیر در ازدواج و مهمترین علل طلاق خواهد بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ثبت پرونده 40 شهید مدافع سلامت در سامانه بنیاد

مسابقه «عطر سلام» برای خانواده‌های طلاب برگزار می‌شود

تقدیر خادمان حرم حضرت معصومه(س) از خانواده‌های شهدا

0 نظر

ارسال نظر

capcha