ابوترابی:

ترامپ به دنبال احیای اعتبار از دست رفته خود است/ آمریکا فقط زبان زور را می‌فهمد

ترامپ به دنبال احیای اعتبار از دست رفته خود است/ آمریکا فقط زبان زور را می‌فهمد

به گزارش سراج24، ابوالفضل ابوترابی، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به تحریم‌ 8 مقام عالی رتبه نظامی کشور از سوی آمریکا و ارتباط آن با موشک‌باران پایگاه‌های آمریکایی در عراق اظهار کرد:  آمریکا به وضعیتی دچار شده، که می‌خواهد اعتبار از دست رفته خود را پس از حملات تلافی‌جویانه سپاه احیا کند؛ لذا تلاش می‌کند تا با مانورهای رسانه‌ای و تحریم اشخاص مهم کشوری و لشکری به نوعی بر اعتبار از دست‌رفته خود بیفزاید.

وی افزود: مردم ایران به جنگ روانی و جنگ رسانه‌ای آمریکا عادت کرده‌اند و این قبیل اقدامات منفعلانه آمریکا در جهت تحریم شخصیت‌های ایرانی را جزئی از تراژدی‌های شکست‌خورده آمریکا در برابر کشورمان قلمداد می‌کنند.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم و مسئولان کشور از این تحریم‌های هیچ واهمه‌ای ندارند و تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند تا مبادا از موفقیت‌ها و دستاوردهای روزهای اخیر عقب‌نشینی کنند و در مسیری که قدم برداشته‌اند سست شوند.

ابوترابی ادامه داد: شخصیت‌های نظامی ما در آن سوی مرزهای اموال و منافع مالی ندارند که تحریم آنها این منافع را به خطر بیندازد، به عنوان مثال خود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی هم از سوی آمریکا تحریم شده بود، اما او هرگز نه اموالی در خارج از کشور داشت و نه دل در گرو دنیا که بخواهد برای آن تلاش کند یا به فکر مال‌اندوزی باشد.

وی تحریم‌های اخیر آمریکا را شبیه بازی‌های کودکانه عنوان کرد که فقط از کودکی سبک عقل مانند ترامپ بر می‌آید.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها به عدم واکنش نظامی آمریکا بعد از سیلی محکم سپاه به ارتش تروریستی آمریکا اشاره کرد و گفت: ضربه سپاه آنقدر کارساز بود که ترامپ به خود اجازه نداد به فکر واکنش بیفتد و همچنین آنقدر این سیلی محکم بود که ترامپ گیج شده بود و به امید خدا سیلی‌های محکم‌تر ادامه پیدا خواهد کرد.

ابوترابی با اشاره به عدم اعتماد به آمریکا گفت: از این به بعد دیگر نمی‌توان به حرف، قول، نوشته و امضای ترامپ اعتماد کرد. برجام اثبات کرد که او اصلاً  قابل اعتماد نیست و فقط او زبان زور را می‌فهمد نه چیز دیگر.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

متاسفانه طی یک سال گذشته بیانیه‌ی گام دوم آن‌طور که باید عملیاتی نشد

در مجلس پدیده‌ای به نام انتقال نمایندگان به وزارت نفت وجود دارد که مانع از استیضاح وزیر می‌شود

بیانیه «گام دوم انقلاب» آغاز فصلی جدید برای ملت ایران است

0 نظر

ارسال نظر

capcha