محمودی شاه‌نشین :

آمریکا با تحریم مقامات نظامی به دنبال جبران سیلی اول ایران است

آمریکا با تحریم مقامات نظامی به دنبال جبران سیلی اول ایران است

به گزارش سراج24، محمد محمودی شاه‌نشین، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی درباره تحریم 8 شخصیت نظامی کشورمان و ارتباط آن با موشک‌باران پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق اظهار کرد: این تحریم‌ها ارتباط کاملی با سیلی اول ما به ارتش تروریستی آمریکا دارد.

وی افزود: در حال حاضر آمریکا اگر بتواند از هر ابزاری برای ضربه زدن به ما استفاده می‌کند تا مردم و نظام اسلام را تضعیف سازد.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در واقع آمریکایی‌ها می‌خواهند با تحریم فرماندهان عالی رتبه نظامی کشورمان، در میان آن‌ها رعب و وحشت ایجاد کنند، اما کور خوانده‌اند.

محمودی شاه‌نشین ادامه داد: دشمن نمی‌تواند اراده و مقاومت مسئولان و فرماندهان کشور را نسبت به مسیری که طی کرده‌اند، سست کند، اما واقعیت این است که اراده آنها هرگز سست نمی‌شود و تا زمانی که آمریکایی‌ها را از منطقه اخراج نکنند از پای نخواهند نشست.

وی با بیان اینکه فرماندهان عالی رتبه نظامی ایران هیچ ارتباط شخصی در خارج از کشور ندارند، گفت: آمریکایی‌ها فکر می‌کنند فرماندهان ما مانند ژنرال‌های آمریکایی دارای ارتباطات شخصی در خارج از مرزهای کشور هستند که با هر تحریمی منافع شخصی آنها آسیب ببیند.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به عدم واکنش ترامپ به موشک‌باران پایگاه‌های نظامی آن در عراق خاطرنشان کرد: خرد جمعی مقامات آمریکایی برای اولین بار بر آنها حاکم شد و به این نتیجه رسیدند که نباید با ایران وارد جنگ شد و حتی افکار عمومی این کشور خواسته جنگ‌طلبان دولت ترامپ را همراهی نمی‌کرد.

محمودی شاه‌نشین گفت: هچنین ترامپ در آستانه انتخابات برای فریب افکار عمومی اینگونه وانمود کرد که خواهان جنگ نیست و به درخواست مردم آمریکا احترام می‌گذارد، اما در واقع همه اینها فریبکاری است.

به گفته او؛ ترامپ از عواقب جنگ با ایران واهمه داشت تا مبادا خاورمیانه به ویتنامی دیگر برای او تبدیل شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

حمله آمریکا به هواپیمای مسافربری ایرانی فرصتی برای بازنمایی جنایات آمریکاست

بخشی از اعتراضات ضد نژاد‌پرستی آمریکا /فیلم

آمریکا به دنبال اختلاف افکنی در ایران بود اما دامن خودش را گرفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha