یادداشت:

موشک های ایرانی علاوه بر جان ، آبرو هم می برند

موشک های ایرانی علاوه بر جان ، آبرو هم می برند

به گزارش سراج24، علیرضا تقوی نیا/ رسانه های وابسته به امپراطوری استکبار برای کم اهمیت جلوه دادن واکنش موشکی ایران در حال القای این گزاره اند که ایران طی هماهنگی با آمریکا قسمت های خالی از نیرو را هدف قرار داده است. اولا که این ادعا دروغ است و منابع متعددی غیر از طرف ایرانی بر تلفات بالای آمریکا صحه گذاشته اند. دوما  فرض را بر صحت هم که بگذاریم با آبروی از دست رفته آمریکا چه می کنند؟

در طول ۷۸ سال گذشته هیچ کشوری در جهان جرات حمله به پایگاه ایالات متحده را نداشته است ، حتی اتحاد جماهیر شوروی. هیمنه ابرقدرتی آمریکا و پرستیژ بین المللی این کشور در اذهان جهانیان فرو ریخت. از امروز به بعد دیگر کشورهای جهان مانند قبل از آمریکا نمی ترسند چون خاکش هدف حمله قرار گرفت و جرات واکنش نداشت. کشورهای نفت خیز منطقه ، ژاپن و کره جنوبی دیگر اعتماد سابق به استراتژی واگذاری امنیت خود به آمریکا را نخواهند داشت. ملت آمریکا نیز دیگر به ارتش افسانه ای خود اطمینان گذشته را ندارد.


ارتشی که ظرف ۲۰ روز صدام را تسلیم کرد، در واکنش به حمله موشکی ایران از ترس پاسخ های ویرانگر بعدی سکوت و توجیه دروغین کم بودن تلفات را در  دستور کار خود قرار می دهد . هر اتفاقی رخ دهد این حقیقت و واقعیت  کتمان نخواهد گشت ؛ افسانه شکست ناپذیری آمریکا بر اثر قمار احمقانه ترامپ    توسط موشک های ایرانی به سخره گرفته و فرو پاشید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

توقف پروژه TON تلگرام و آینده‌­پژوهی ارزهای مجازی

از بین رفتن ابزارهای قدرت آمریکا

انتشار اخبار جعلی از حمله احتمالی آمریکا به ایران از عراق برای افزایش قیمت نفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha