یادداشت؛

ایران، اراده مستحکم خود را نشان داد

ایران، اراده مستحکم خود را نشان داد

به گزارش سراج24، به جای اینکه فکر کنید ایران با آمریکا تبانی کرده و ایران ۳۵ موشک گرانبهای خود را به پایگاه خالی زده است، به همه شما دوستان توصیه می کنم یک بار دیگر تهدیدات پمپئو، ترامپ، اسپر و سایر مقامات آمریکایی را در طول یک هفته گذشته مبنی بر اینکه ایران اگر به پایگاه های آمریکایی حمله کند فلان خواهند کرد مطالعه و مرور کنید. نه تنها هیچ تبانی صورت نگرفته بلکه وزیر امور خارجه بی ادب آمریکا که فکر می کرد ایران در موقعیت بسیار ضعیفی است و نمی تواند پاسخ محکمی به آنها را بدهد، حالا دیده که پس از جنگ جهانی دوم اولین کشوری که به صورت رسمی و قانونی به شکل مستقیم یک پایگاه نظامی آمریکا حمله کرده و هدف موشک‌های زمین به زمین خود قرار داده گروهی در صدد هستند تا ارزش این کار بکاهند.

تا همین چند روز پیش افرادی که دم از تبانی می‌زدند میگغفتن ایران جرات پاسخگویی به آمریکا را ندارد و آمریکایی‌ها نیز در پیام سراسر توهین آمیز خود ادعا کرده بودند اگر ایران هر یک از پایگاه های آنها را بزند و بخواهد پاسخ این حمله را بدهد بالاترین مقام ایران را ترور خواهند کرد... یادتان هست که رئیس جمهور نادان آمریکا ادعا کرده بود که ۵۲ نقطه ایران را هدف قرار می‌دهد! و به حرف‌های وزیر دفاع آمریکا که گفته بود آماده هرگونه حمله هستیم و پاسخ آن را خواهیم داد دوباره دقت کنید!!

ایران اولین و تنها کشوری در جهان است که در طول پنج دهه گذشته به مهمترین و بزرگترین پایگاه نظامی تروریست‌های آمریکایی در یک کشور حمله مستقیم نظامی می‌کند و مسئولیت آن را هم می پذیرد. شلیک همزمان ۳۵ فروند موشک به سمت پایگاه عین الاسد در حالی که آمریکایی‌ها انتظار داشتند ایران بر اساس پیغام ارسالی آنها و التماس های متعددشان و تهدیدهای رسانه‌ای پایگاه خالی تخلیه شده را هدف قرار دهد، اما ایران درست برعکس عمل کرد و دقیقاً همان پایگاه را هدف قرار داد که ترامپ در سخنرانی و در پیام‌های خودش گفته بود یک دارایی بسیار مهم در عراق دارند که هزینه بسیاری برایش شده است.

بدون شک اصابت ده‌ها فروند موشک زمین به زمین به این پایگاه خسارت سنگینی به آن وارد کرده است این موشک‌ها نه گلوله توپ و خمپاره بودند و با بمب‌های ۵۰۰ پوندی، بلکه در کلاس موشک‌های بالستیک و تاکتیکی قدرتمندی بودند که ثابت هر کدام از آنها به یک هدف می‌تواند خسارت قابل توجهی به بار بیاورد... این پایگاه در حال حاضر به هیچ عنوان قابل استفاده نیست. در حالی که آنها مدام تهدیدات مختلف می‌کردند که مقامات ایرانی را ترور خواهند کرد اما مشاهده کردید که دقایقی پس از شلیک ها سپاه پاسداران با صدور بیانیه رسمی مسئولیت این حملات را بر عهده گرفت.

موازنه قوا در حال حاضر به شکل کاملاً منطقی برقرار شده است اما این پایان ماجرا نیست همان گونه که رهبر انقلاب صبح امروز گفتند ایران به کمتر از خروج آمریکایی‌ها از منطقه رضایت نخواهد داد و این اولین پاسخ خواهد بود. ما منتظر پاسخ ها و حملات بعدی در سطح منطقه خواهیم ماند شک نداشته باشید که از این به بعد هیچ مقام آمریکایی نمی تواند به صورت علنی یا غیرعلنی وارد عراق شود. این مقامات هر یک به عنوان یک هدف متحرک برای جمهوری اسلامی ایران شناخته می شوند چرا که حضور آنها در عراق نیز غیرقانونی است.

اراده جمهوری اسلامی ایران برای شلیک ده‌ها فروند موشک زمین به زمین که آمریکایی‌ها در طول چند سال گذشته همواره سعی کرده بودند ایران را از داشتن آن محروم کنند، حالاهر چه راهبردی خودش را نشان داده است این در حالی است که ایران از هیچ کدام از موشک‌های دوربرد خود برای هدف قرار دادن پایگاه آمریکایی‌ها استفاده نکرده است این موشک‌ها، موشک‌های میان برد و تاکتیکی بودند که با آنها می‌شود تقریباً ۷۰ درصد پایگاه‌های آمریکا در اطراف مرزهای ایران را منهدم کرد.

آمریکایی ها می توانند در صورت لزوم دوباره این اراده را بسنجند آنها در مغز آن هم خطور نمی کرد که ایران آنها را اینگونه هدف موشک قرار دهد و مردانه بزرگترین پایگاه و آنها را منهدم کند. ارزش راهبردی این شلیک‌ها بسیار زیاد است و ما به زودی شاهد دیدن تصاویری خواهیم بود که واقعیت این پایگاه را نشان خواهد داد موشک‌هایی که با کلاهک جدا شونده و دقت چند متری رمپ پایگاه عین الاسد را هدف قرار داده بدون شک آسیب زیادی به تجهیزات و امکانات دشمن وارد کرده است. بنابراین از شما دوستان خواهش می کنم نسبت به انتشار اخبار نادرست و هیجانی خودداری کنید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

توقف پروژه TON تلگرام و آینده‌­پژوهی ارزهای مجازی

از بین رفتن ابزارهای قدرت آمریکا

انتشار اخبار جعلی از حمله احتمالی آمریکا به ایران از عراق برای افزایش قیمت نفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha