اولین برآورد از تلفات آمریکا در پایگاه عین الاسد

اولین برآورد از تلفات آمریکا در پایگاه عین الاسد

به گزارش سراج24، یک منبع آگاه در اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دست کم 104 هدف از مواضع آمریکایی‌ها و متحدانش، در منطقه شناسایی شده اند که اگر آمریکایی‌ها مجددا مرتکب هرگونه خطایی شوند، این مواضع هدف حمله قرار خواهند گرفت.

به گفته این منبع آگاه دست‌کم 80 نظامی آمریکایی در این حمله کشته شده اند. در این حمله همچنین تعدادی هواپیمای بدون سرنشین و بالگرد و تجهیزات فراوان نظامی آسیب‌های جدی دیده اند.

این منبع آگاه در اطلاعات سپاه تاکید کرد در حمله موشکی بامداد امروز، پانزده موشک به پایگاه عین الاسد اصابت کرده که هیچکدام بوسیله سیستم راداری ارتش تروریسم آمریکا رهگیری نشده‌اند.

به گفته این منبع مطلع، دقت و شدت اصابت موشک‌های شلیک شده به حدی بوده است که برخی از آن‌ها همزمان چند هدف حساس را تخریب کرده‌اند.

این منبع اعلام کرد با توجه به حجم بالای مجروحان آمریکایی که بالای 200 نفر است، کشته‌های آمریکایی احتمالاً افزایش خواهد یافت.

پایگاه نظامیان آمریکایی در عین الاسد عراق از پایگاه‌های بسیار مهم است که در آن تمام هواپیما‌های بدون سرنشین و بالگرد‌های امریکا مستقر هستند. در این پایگاه نظامی چهار هزار نظامی آمریکا حضور دارند. رابطان خبری خبرگزاری تسنیم در عراق می‌گویند مجروحان حمله موشکی بامداد امروز به پایگاه عین الاسد، با بالگرد به بغداد منتقل شده‌اند و ارتش تروریستی آمریکا از بخش بهداشت عراق درخواست کمک کرده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بخشی از انتقام سخت هنوز باقی مانده است

گزینه‌های مختلفی از برخورد با عوامل ترور روی میز ایران است

«عین الاسد» درس عبرتی برای آمریکا شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha