حجت‌الاسلام سالک:

ترامپ اگر 52 نقطه ایران را هدف قرار دهد ما 700 نقطه آمریکا را هدف قرار خواهیم داد

ترامپ اگر 52 نقطه ایران را هدف قرار دهد ما 700 نقطه آمریکا را هدف قرار خواهیم داد

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام و المسلمین احمد سالک، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تهدید ترامپ در هدف قرار دادن 52 نقطه فرهنگی کشور در صورت گرفتن «انتقام سخت» از سوی ایران اظهار کرد: اگر او 52 نقطه کشورمان را هدف قرار دهد، ما 700 نقطه آمریکا را مورد هدف قرار خواهیم داد.

وی با بیان اینکه تمام این 700 نقطه مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته است، گفت: بنابراین خیلی نگران تهدیدهای ترامپ نیستیم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آمریکا در حال دست و پا زدن است و به بن‌بست رسیده و مجبور است که چیزی بگوید تا در انتخابات آینده به درد او بخورد، ولی وحشتی که خود آنها از حرکت وحشیانه‌شان کرده‌اند، مرگ تدریجی را برایشان رقم خواهد زد.

سالک گفت: ان‌شاءالله فرسایشی علیه آنها شروع خواهد شد که خواهند فهمید قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در چه سطحی در شرایط جهانی قرار دارد.

وی با اشاره به درخواست مذاکره با آمریکا از جانب برخی سازش‌کاران تأکید کرد: من فکر می‌کنم خون پاک شهید بزرگوار، حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و یارانش پاسخ محکمی به افرادی است که بحث مذاکره با آمریکا را مطرح می‌کنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی توصیه کرد که باید مجمع تشخیص مصلحت نظام FATF را ردکند و هم اینکه آقایان به طور کل باید مذاکره با آمریکا را فراموش کنند.

به گفته سالک؛  آمریکا با جنایت اخیرش گور خود را کند و بهتر است دیگران شریک او نشوند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

از سردیس برنزی شهید سلیمانی رونمایی شد

وقتی حاج قاسم پاسخ نامه ی مرد خاکستری میدهد /فیلم

تأیید حکم اعدام برای جاسوس افشاکننده مسیر تردد سردار سلیمانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha