علمای اهل سنت استان گلستان؛

همه‌ی ما قاسم سلیمانی هستیم/آزادگان جهان چه شیعه و چه سنی از آمریکا انتقام خواهند گرفت

 همه‌ی ما قاسم سلیمانی هستیم/آزادگان جهان چه شیعه و چه سنی از آمریکا انتقام خواهند گرفت

به گزارش سراج24، علمای اهل سنت استان گلستان اقدام بزدلانه آمریکا در به شهادت رساندن فرمانده هان جبهه مقاومت را محکوم کردند و خواستار انتقام سخت از بانیان این امر شدند.

در همین خصوص مامی آخوند طعنه از علمای شهرستان آق قلا به خبرنگار ما گفت: حاج قاسم سلیمانی یک فرد دیندار ونترس بود که دشمنان اسلام از او ترس داشتند،آمریکایی‌ها باید بدانند که همه ی ما قاسم سلیمانی هستیم و این اقدام آنها را محکوم می‌کنیم.

آخوند محمد نظر شاه نظری از علمای شهرستان گمیشان نیز با اشاره به خوی استکباری کشور آمریکا، خاطرنشان کرد: اقدام آمریکایی‌ها در به شهادت رساندن شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دیگر افراد همراه وی ظلم به اسلام بود و آنها باید این را بدانند که امروز ریشه وحدت مردم ایران و مردم منطقه برای نابودی استکبار جهانی مستحکم تر شده است.

امام جماعت روستای بصیر آباد نیز با اشاره به درناک بودن این حادثه، تصریح کرد: برخلاف تمام عرف بین الملل و انسانیت یک انسان سرشناس که در قلب مردم یک کشور است را در در کشور دیگری هدف قرار دادند که این عمل آنها بدون جواب نخواهد بود.

وی با بیان اینکه ذات آمریکایی‌ها همین است و ما نباید غیر از این انتظاری دیگر از استکبار داشته باشیم، اظهار کرد: آنها خیال می‌کنند ریشه‌های مقاومت را سست کرده‌اند در حالی که جبهه مقاومت مستحکم‌تر خواهد شد و ما امروز این انسجام را در کشور‌های منطقه و مردم ایران به خوبی می‌بینیم.

آخوند جمالدین نظرنژاد از علمای حوزه عملیه قارقی سیمین شهر، ضمن غاصب خواندن آمریکایی‌ها، خاطر نشان کرد: اینها به علت اینکه ضعیف هستند دست به این عمل فجیع زده‌اند و مردم ما آگاه هستند چرا که ما رهبری پر قدرت داریم و با خونمان جلوی این غاصب ها می‌ایستیم.

آخوند کریم محمد کر از علمای شهر سیمن شهر با بیان اینکه کاری که آمریکا انجام داده به دور از انسانیت بوده است، اظهار کرد: زمانی که شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهانشان به شهادت رسیدند بی دفاع بوده‌اند اگر امریکا جرات داشت در جبهه جنگ با ایشان مقابله می‌کرد.

وی ادامه داد: انشاالله همه‌ی ما پشتیبان رهبری هستیم و حق شهید حاج قاسم سلیمانی را همه‌ی آزادگان جهان چه شیعه و چه سنی از آمریکای خبیث خواهیم گرفت.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

عکس/جمله و تصویری منتشرنشده از حاج قاسم سلیمانی

ملت ایران از گستره خدمات شهید سلیمانی خبر ندارند / مردم روز اربعین از خانه به سیدالشهدا شکوِه کنند

انتقام خون شهید سلیمانی به یک آرمان تبدیل شده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha