مراسم بزرگداشت؛

قاسم‌ها در راه‌اند

قاسم‌ها در راه‌اند

به گزارش سراج24، در این برنامه که با قرائت آیاتی از سوره‌ احزاب آغاز شد حجت الاسلام و المسلمین نظافت ضمن اشاره به مقام والای حاج قاسم سلیمانی، به بیان مهمترین راه انتقام شهادت سردار سلیمانی که تربیت نسلی انقلابی است پرداخت.

سپس در ادامه برنامه مادران در قالب آئین سربندگذاری سربندهایی با شعار «من قاسم سلیمانی ام» را به پیشانی کودکان خود بستند. همسر شهید ابوحامد، فرمانده تیپ فاطمیون مهمان ویژه این بخش بود و هم چنین محمد صالحی‌پور نیز در وصف سردار شهید مداحی کرد.

پایان برنامه همراه بود با قرائت بیانیه‌ای که توسط مادران اعلام شد. متن کامل بیانیه مادران مشهدی در اجتماع قاسم‌ها در راه‌اند به شرح زیر است:

به نام الله، منتقم سرسخت و خون‌خواه شهیدان

این مشت‌ها که امروز از خشم گره شده اند، همان دست هایی هستند که گهواره قاسم‌هایشان را تکان می دهند. این صداها که امروز نوای لالایی کودکانشان را با بغض زمزمه می کنند، همان فریادهایی هستند که عن قریب بر بام جهان غریو پیروزی سر خواهند داد. گوشه‌ی این چادرها که متبرک به اشک های هجران شهیدان است، روزی سایه‌ی دنیا خواهد شد و خیمه‌ی سربازان مهدی صاحب الزمان(عج).

بکشید ما را، ملت ما بیدار تر میشود. خون‌های برادران ما را که به هم بیامیزید، این خون‌ها سیلابی بنیان کن خواهد شد و سدهای پوشالین شما را ویران خواهد کرد. این کودکان که اشک و شیر را با هم مینوشند، سپاهی خواهد شد که از قدس تا پنتاگون را فتح خواهند کرد.

مادران ایران و عراق و لبنان و یمن، بچه هایشان را با قصه‌ی  قهرمانی‌های قاسم سلیمانی  ابومهدی المهندس  عماد مغنیه و الحوثی می‌خوابانند. شنگول و منگول قصه های بچه‌های ما جای‌شان را به دلاورمردی‌های مردان تاریخ ساز داده اند. ما آدم هایی نیستیم که وقتی مالک اشتر به شهادت رسید، علی ماتم بگیرد در نبودن چون مالک، اگر مالک اشتر علی را از او گرفتید هزاران مالک اشتر عَلم را برخواهند داشت و لشکری خواهند شد برای نابودی دیوارها و گنبدهای آهنین‌تان.

سردارمان را بیش از جانمان دوست می داشتیم. لبخندش برای ما از نوای مهربان مادران‌مان شیرین‌تر  و دل‌آساتر بود، قامتش چون قامت پدرهای ما ستبر و محکم بود، اما...اما...گهواره هایمان را از قاسم ها خالی نمی گذاریم. امسال مادرانی که فرزند در راه دارند، نامش را قاسم خواهند گذاشت. بچه های ما روی دفتر با عکس حاج قاسم، مشق مبارزه می کنند و روی پیشانی‌های شان اسم حاج قاسم را نقش می‌کنند.

ما به کودکانمان یاد خواهیم داد که آسایش و امنیت، با لبخند به دشمن میسر نمیشود. ما به کودکان‍مان یاد خواهیم داد که راه پیشرفت، نه مذاکره و FATF که مبارزه است و مقاومت. ما به کودکانمان خواهیم آموخت که آنکه گفت سایه جنگ را با مذاکره دور خواهد کرد، دروغ گفت. ما به کودکانمان خواهیم آموخت که آنکه گفت امضای آمریکا تضمین است، دروغ گفت.

امروز پایان حاج قاسم نیست. بلکه او در روح و جان میلیون‌ها انسان آزاده تکثیر شد. هر قطره از خون او قلب ملتی را به تکاپو وا میدارد.‌ امروز پایان ابومهدی المهندس نیست. خون عراقی و ایرانی به هم آمیخته اند و در انقلاب جهانی مهدی، عن قریب علم را بربام جهان خواهیم زد. سردار مظلوم و نستوه، شهادتت مبارک، تا انتقام خون تو از پای نمی نشینیم، فرزندان ما خواب آشفته دشمن صهیونیستی را با محو تل آویو تعبیر خواهند کرد و ما، مادران نسل امروز و فردا با لالایی قهرمانی های تو، در خیابان های بیت المقدس گام خواهیم برداشت و سرود پیروزی خواهیم خواند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آیت‌الله علم‌الهدی: مردم از «دولت مردمی» مطالبه دارند

نگرانی امنیتی در مرزها نداریم / همه امکانات سپاه را برای مهار کرونا پای کار آورده‌ایم

آیت‌الله علم‌الهدی: کمر مردم در این دولت خمیده شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha