محمد نصرتی:

آمریکا با هزاران نوع اعمال تروریستی باز هم دیگران را تروریست می‌نامد

آمریکا با هزاران نوع اعمال تروریستی باز هم دیگران را تروریست می‌نامد

به گزارش سراج24، محمد نصرتی، بازیکن سابق تیم ملی و سرمربی تیم گل ریحان البرز ضمن طلب آرامش برای روح تمام شهدای میهن اسلامی، گفت: من این اقدام آمریکا را قطعا محکوم می‌کنم؛ فارغ از هرگونه مسائل سیاسی که وجود دارد، امثال سردار سلیمانی و شهدایی که برای امنیت و آرامش مردم این سرزمین جنگیدند و در این راه جان خود را از دست دادند برای ما ارزشمند هستند و ما مدیون آن‌ها هستیم.

این ورزشکار البرزی با بیان اینکه آمریکا باید بداند در حالیکه همیشه ایران را تروریست خطاب می‌کند، خود تروریست است اذعان کرد: با توجه به گفته‌های مسؤولان همه امید ما به این است که پاسخی متناسب با این اقدام آمریکا به آن‌ها داده شود تا بدانند این حرکات تروریستی بدون پاسخ نخواهد ماند.

نصرتی تأکید کرد: اینکه آمریکا هزاران نوع اعمال تروریستی انجام دهد اما باز هم خود را بیگناه و دیگران را تروریست بنامد تفکر درست و قابل قبولی نیست.

وی با اشاره به جایگاه سردار سلیمانی به عنوان فرمانده سپاه قدس پاسداران جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: مشاهده تواضع و فروتنی سردار در رفتار و کردار وی و نیز تطابق حرف و عملش از مهم‌ترین دلایل محبوبیت این سردار والامقام بود ضمن اینکه حضور وی در خط مقدم جبهه و یاری رساندن به مردم در زمان مشکلات، موجب شده ملتی داغدار او باشد زیرا او هیچ‌گاه بیرون گود نبود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

از سردیس برنزی شهید سلیمانی رونمایی شد

وقتی حاج قاسم پاسخ نامه ی مرد خاکستری میدهد /فیلم

هشت تن از خطرناک ترین تروریست ها به دست حشد الشعبی افتادند

0 نظر

ارسال نظر

capcha