حسین یکتا:

شهادت سردار سلیمانی در کنار ابومهدی المهندس به معنای وحدت ایران و عراق است /هیأت‌ها به حل مشکلات اجتماعی توجه بیشتری داشته باشند

شهادت سردار سلیمانی در کنار ابومهدی المهندس به معنای وحدت ایران و عراق است /هیأت‌ها به حل مشکلات اجتماعی توجه بیشتری داشته باشند

به گزارش سراج24، سردار حسین یکتا بعد از ظهر امروز در پنجمین نشست صمیمانه جمعی از ستایشگران جوان آستان اهل بیت(ع) که در سالن جلسات مجموعه فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر(سرچشمه) برگزار شد، با اشاره به اینکه نباید بگذاریم با شهادت سردار سلیمانی بذر ناامیدی در جامعه کاشته شود، اظهار کرد: امروز به همگان اثبات شد که شخصیت برجسته در جامعه مقاومت است نه شخصیت مذاکره؛ امروز پرچم مقاومت در جهان به اهتزاز درآمد. 

وی با بیان اینکه از اول انقلاب شهدای بسیاری را داشته‌ایم، عنوان کرد: با شهدای دفاع مقدس توانستیم راه کربلا را باز کنیم و خون سردار سلیمانی نیز راه بیت المقدس را برای ما بازخواهد کرد.
دبیر جمیت امام رضایی‌ها با اشاره به اینکه شهادت سردار سلیمانی در کنار ابومهدی المهندس به معنای وحدت ایران و عراق است، مطرح کرد: برکت خون سردار سلیمانی یک وحدت ملی عجیبی را امروز رقم زده است و در تمام شهرهای کشور شاهد حضور نسل‌های مختلف برای محکومیت ترور ایشان بودیم.

وی از لزوم توصیه‌های اجتماعی یاد کرد و گفت: این موضوع همچنان جای کار دارد و باید کمربند را محکم ببندیم چراکه در این راستا موارد بسیاری وجود دارد و مردم درحال اذیت شدن هستند.
حاج حسین یکتا با بیان اینکه کار خدمات اجتماعی باید با جدیت بسیار بیشتری دنبال شود، خاطرنشان کرد: هرگاه در هیأت‌ها حل مشکلات مردم را اولویت قرار داده‌ایم شاهد افزایش کمک‌ها به آن هیأت نیز بودیم.

وی با اشاره به اینکه باید از انرژی متراکم در هیأت را مورد استفاده قرار دهیم، تصریح کرد: اگر این ظرفیت در اختیار دشمن بود به بهترین شکل از آن بهره می‌بردند ولی متاسفانه ما به حداقل‌ها راضی شده و آن چنان که باید و شاید از آن استفاده نمی‌کنیم.

دبیر جمیت امام رضایی‌ها افزود: هیأت‌ها در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی توانسته‌اند عملکرد خوبی را به ثبت برسانند ولی در حوزه اجتماعی نیازمند کار بیشتر هستیم. 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

دفتر تحکیم وحدت آشوب و اغتشاشات اخیر را محکوم کرد

مسئولین امنیتی و قضایی با مخلین نظام و امنیت با قاطعیت برخورد کنند

غرب مستکبر در همه جهان ضعیف‌تر شده است/ وحدت مسلمانان یکی از دو پایه‌ اساسی حج

0 نظر

ارسال نظر

capcha