چه صحنه ای دید؟ چه تصویری نشان داد؟!

چه صحنه ای دید؟ چه تصویری نشان داد؟!

به گزارش سراج24، محمد ایمانی/ آقای روحانی امروز گفت "تلاش نژاد زرد برای ما درس آموز است. وقتی در چین بودم، روبروی هتل ما یک ساختمان صد طبقه در حال ساخت بود که هر روز یک طبقه آن ساخته می‌شد و بعضی شبها کنار آن می‌رفتم. برایم لذت بخش بود این همه کارگر و مهندس دارند تلاش می‌کنند". نقطه مقابل این تصویر لذت بخش، تصویر وزیری است که هنگام استعفای بدون مواخذه، با پرورویی و افتخار گفت "در این شش سال وزارت، حتی یک مسکن هم نساختم".

عباس آخوندی، وزیر چند هزار میلیاردی که پسرش اکنون به جرم کارچاق کنی در وزارت و فساد چند صد میلیاردی در بازداشت است، ظاهرا یک پیمانکار انتخاباتی بود و فقط بلد بود شوآف کند.  او، جزو ستاد انتخاباتی موسوی در سال 88 بود که به بعدها به تیم روحانی منتقل شد. او زمستان 94 در آستانه انتخابات مجلس، فقط یک ایرباس آورد و با آن عکس یادگاری گرفتند و انتخابات را برگزار کردند. بعدش هم ایرباس مثل توتال و پژو، زیر تعهداتش زد؛ چون حتی پیش بینی یک یورو جریمه هم در صورت نقض تعهد نشده بود.

در اثر سوء مدیریت چنین وزیری، قیمت مسکن طی دوره آقای روحانی، بیش از 300 درصد افزایش یافت. تصور کنید اگر چنین پدری با چنان پسری در چین یافت می‌شدند، اکنون سرنوشت شان چه بود؟ فکرش را بکنید: دولت چین، چه تصویری را پیش چشم آقای روحانی در پکن گذاشت؟ و دولت آقای روحانی و امثال وزیر راه و شهرسازی او، چه تصویری از مدیریت خود به دیگران در دنیا نشان دادند؟

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

گل به‌کدام دروازه‌؟!

از سال‌ های خدمت شهیدان رجایی و باهنر الگو برداری کنیم

آنچه در دولت تدبیر و امید گذشت؛ از تورم افسارگسیخته تا رکوردزنی نقدینگی!

0 نظر

ارسال نظر

capcha