افتتاحیه دهمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار برگزار شد

افتتاحیه دهمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار برگزار شد

به گزارش سراج24، جشنواره مردمی فیلم عمار با حضور علاقمندان، مهمانان و هنرمندان در سالن اندیشه حوزه هنری برگزار شد.

جایزه دستکش ننه عصمت که مهمترین جایزه جشنواره مردمی عمار است در افتتاحیه دهمین دوره این بار به میلاد گودرزی رسید. گودرزی به خاطر فعالیت‌های خبرنگاری خود در حوزه مفاسد اقتصادی این جایزه را دریافت کرد. میلاد گودرزی پس از دریافت این جایزه بیان کرد خوشحال است در فضای سردی که در چند وقت اخیر داشته است توانسته این جایزه را کسب کند و از لحاظ روحی به این جایزه نیاز داشته است.

وی افزود: از این بابت خوشحالم که بلاخره صدای ما به گوش آن‌ها که باید می‌نشیدند رسید. از سمتی در دورانی که درباره پرونده لواسانات درگیر بودیم در یکی از آن روزها که برنامه ما سر و صدا کرده بود یکی از آقازاده ها تماس گرفت و گفت صدایتان به جایی نمیرسد. من یاد جمله جوان ماهشهری افتادم که بعد از کلی گلیه و شکایت از وضعیت، سر خود را به حالت تاسف تکان داد و گفت حالا صدا ما به جایی هم میرسد، به این فکر افتادم که چرا و به چه نظمی رسیدیم که آن جوان ماهشهری می‌گوید صدایمان به جایی نمی رسد و آن آقازاده می‌گوید صدایتان به جایی نمی‌رسد.

گودرزی یادآور شد: معتقدم همین که من اینجا هستم و صدایمان شنیده شده است و جشنواره عمار به عنوان خالص‌ترین و پای کارترین جریان نظام و انقلاب وجود دارد یعنی ما نمی‌خوایم این نظم باشه تا صدای آن جوان ماهشهری شنیده نشود.

جوایز بخش‌های نماهنگ، برنامه‌های تلویزیونی، بخش سینمایی و فیلم نامه نیز در ادامه از جمله جوایزی بودند که در افتتاحیه مراسم به برگزیدگان اهدا گردید.

تقدیر و تشکر از مهمانان جشنواره عمار همچون عوامل سریال گاندو، رسول احمد زاده قاضی حوزه مفاسد اقتصادی و مادر مهدی نوروزی از شهدا مدافعان حرم و پخش آیتم‌های متنوع همچون نماهنگ، کلیپ‌های طنز و نقاله خوانی مرشد میرزا علی از روی دیوارنگاره جشنواره مردمی فیلم عمار نیز از بخش‌های افتتاحیه جشنوار مردمی فیلم عمار بود.

رسول احمدزاده قاضی دهه هفتادی که جزو مهمانان ویژه برنامه افتتاحیه بود نیز در سخنانی بیان کرد:‌ افتتاح این جشنواره را تبریک می‌گویم. قضات معمولا در برابر رسانه‌ها قرار نمی‌گیرند و سعی می‌کنند کارهای خود را دور از فضای رسانه‌ها پیش ببرند اما من از ابتدا فسادها را با رسانه‌ها منتشر کردم. هدف و نیت ما این است که مبارزه با فساد و مجرمین و جرایم را رسانه‌ای کنیم و مردم حس شیرین مبارزه با فساد را از نزدیک لمس کنند و آنها را حس کنند.‌
وی افزود: از همان ابتدا اعتقادم این بود که مبارزه با فساد باید مردمی باشد و مردم باید گزارش فساد را بدهند و خود آن را از بین ببرند. اینکه قاضی‌ها چند مسئول شهری را دستگیر کنند و مردم آن را نفهمند درست نیست.‌ ‌

مجتبی امینی تهیه کننده سریال گاندو نیز در بخش تقدیر و تشکر از این سریال گفت: عوامل گاندو مدتی در بلک لیست بودند و نمی‌توانستند روی آنتن بیایند اما به برکت جشنواره عمار این اتفاق افتاد.‌ خوشحالیم در زمانی که اجازه حرف زدن داده نمی‌شد با تولید گاندو، حرف در گلو مانده مردم را زدیم. خوشحالیم که حرف مردم در صداوسیمای ملی پخش شد و مطالبه مردمی شکل گرفت.

‌وی ادامه داد: باید بگویم گمنامی تولیدکنندگان فیلم گاندو بخاطر گمنام‌هایی مثل محمد است که در این کشور برای برقراری امنیت کشور فعالیت می‌کنند که باید آنها را تشویق کرد.‌

لازم به ذکر است دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار از ۱۱ دی ماه تا ۲۰ دی ماه در تهران برگزار می گردد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بسته فیلم نادر سینمای ایران آماده تماشای رایگان شد

۶۰۰ گروه تئاتر بچه های مسجد فعال است/نمایش جریان هنرانقلاب اسلامی

روایت ترور نافرجام حاج قاسم در یک سریال/ عده‌ای تهدیدمان می‌کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha