بیانیه شبکه سفیران انقلاب در پی شهادت «ابو زینب»

بیانیه شبکه سفیران انقلاب در پی شهادت «ابو زینب»

به گزارش سراج24، متن کامل بیانیه و دعوت 284 فعال بین‌المللی از کشورهای مختلف برای شرکت در تشییع شهید جعفر حسینی معروف به ابو زینب به شرح زیر است:

او زینبی بود؛ هم در دفاع از حرم هم در تبلیغ اسلام ناب

سلام خدا بر شهید مجاهد جعفر حسینی که در میدان جهاد او را ابو زینب می­‌خواندند.

سلام خدا بر تمامی مجاهدان انقلابی از تمام ملت‌ها که در عرصه‌های بین‌الملل، انقلاب را پرچمداری کردند.

آن‌هایی که از عمق جان باور داشته اند که انقلاب اسلامی یک پدیدۀ تمدنی و تاریخی است که متعلق به تمام مجاهدان و آزادی خواهان و مستضعفان عالم است.

بر همین باور است که برای برآمدن این شجرۀ طیبه، خون پُر برکت هزاران شهید افغانستانی، پاکستانی، عراقی، لبنانی، سوری، آذربایجانی، یمنی، کشمیری، بحرینی، نیجریه‌­ای، بوسنیایی و ... شاهدان تاریخ گشته‌­اند که امت انقلاب، فراتر از مرزبندی­‌ها، امتی واحده است؛ امتی برای نجات بشر از ظلمی که عالم را فرا گرفته است؛ امتی که می­‌داند که ظهور ولایت عظمی، نیازمند طلیعه‌­ای تمدنی و مجاهدتی تاریخی و امتی است.

شهید حسینی و برادرانش از فعالان بین‌الملل و هسته‌های مقاومت فکری تبلیغی باور داشتند که بشر امروز، خسته از تزویر و پرده‌نشینی حقیقت و عدالت گشته و تشنه حقایق تاریخ و معرفی اسلام ناب است. حقایقی همچون: فریاد عدالت خواهی، آزادی بشر از استکبار و استعمار و استثمار، اهداء معنویت حقیقی به مردمانی که عطشناک، در پی سراب­‌ها حیرانند، و ...

شهید حسینی در کنار برادرانش، زحمات زیادی کشید تا شبکه­‌ای از مبلغان خودجوش ایرانی و غیر ایرانی شکل گیرد که آتش به اختیار، هسته‌های مقاومت تبلیغ اسلام ناب را در سراسر عالم تاسیس کنند و سامان دهند؛ تا این حقایق اسلام ناب و حرف نوی انقلاب را به گوش جهانیان برسانند. 

او اسوه‌­ای نستوه بود که هر چه بر او غربت می‌تاخت، استوارتر و سرافرازتر و راست قامت­‌تر می­شد. تلاش عالمانه و دلسوزانۀ او در آموزش زبان به مبلغان هسته‌­های مقاومت، همتش در یافتن سرشاخه‌های تبلیغی، تواضع و دردمندی‌اش برای دغدغه‌های تبلیغی نهضتی امام خامنه‌ای و ... درس‌آموز همه دوستان و هم سنگران در جبهه تبلیغ بود.

اکنون ما سفیران اسلام ناب و حرف نوی انقلاب که بر غم فراق برادری مجاهد مبتلا شده‌­ایم، به خون او تمسک می­‌جوییم و به برکت خون شهید، امید می‌­بندیم که این حرکتِ بزرگ تمدن­ساز و این دغدغه شهید، یعنی تبلیغ مردمی و شبکه‌­ای اسلام ناب، در سراسر عالم، بسط پیدا کند.

ما از مردم شریف و دغدغه‌­مندان دعوت می‌­کنیم که با حضور در تشییع این شهید مجاهد فرهنگی اجتماعی، عهدی نو با انقلاب، با امام انقلاب و با حرکت تمدنی‌اش بندیم.

شبکه سفیران انقلاب و فعالان هسته‌های مقاومت فکری تبلیغی

امضا کننده‌ها عبارتند از: حسن دانشمند، ابراهیم ساجد، حسن  آرا، محسن عابد، علی فردا، محمد رضوی (فعالان بین‌المللی پاکستان)، الله یار اغا لاراف، اورخان ایمانی، ارشاد گجایو (فعالان بین‌المللی آذربایجان)، انصار امام (فعال بین‌الملل هند)، غالب (فعال بین‌الملل پاکستان)، ناصری (فعال بین‌الملل هند)، سعدی‌زاده (فعال بین‌الملل تاجیکستان)، سید زاهد الحسن، شاهد سکرین، جعفر جعفرو،  زاهد چوغبوس، شبیر ستنگچن (فعالان بین‌الملل پاکستان)،  قیوم ژون، نور محمد، حامد شنگایی، علی، سلیم، براهیم لوژنگ (فعالان بین‌الملل چین)، عبدالحمید، محمد سعید(فعالان بین‌الملل غانا)، گودا رسول، اوگانو (فعالان بین‌الملل نائجیریا)، طاهر علوی، خان زیدی، مهدی حیدر آبادی (فعالان بین‌الملل هند)، ابو جواد، ابو سعید (فعالان بین‌الملل الجزایر)، احمد قصیر، قمر زمان نجفی، شوقت نوری، باقر النجفی، ابو احسان کوفی، ابو وسام کربلایی، باسم سعید، علی عبید (فعالان بین‌الملل عراق)، مصطفی مامونا، حسین موبیتو (فعالان بین‌الملل کنگو)، بور سو، حسین علی (فعالان بین‌الملل کنیا)، یو نس احمد، یوسف احمد (فعالان بین‌الملل بنگلادش)، محمد اسحاق، حسن عمر، رازق  احمد، عمر احمد، یوسف حسن ، بلال (فعالان بین‌الملل بنین آفریقا)، مجید ابو زهرا (فعال بین‌الملل مصر)، روح‌الله ابو زینب (فعال بین‌الملل ویتنام) و...

انتهای پیام/ 

اخبار مرتبط

اگر نبود اقتدار ما امروز در جبهه مقاومت حرفی نداشتیم

واکنش غریب‌آبادی به حمله صهیونیست‌ها به مراسم تشییع «ابوعاقله»

دیدار سردار سلامی با خانواده‌های شهدای حرم رضوی

0 نظر

ارسال نظر

capcha