قاضی‌زاده هاشمی:

نهم دی انقلاب را در برابر فتنه‌های بعدی ایمن کرد

 نهم دی انقلاب را در برابر فتنه‌های بعدی ایمن کرد

به گزارش سراج24، سید امیر حسین قاضی‌زاده هاشمی، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری و تحلیلی شمانیوز، درباره حماسه نهم دی اظهار کرد: نهم دی نماد مردم‌سالاری در حفظ بقای انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک انقلاب مردمی بوده است، گفت: چند سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی عده‌ای گفتند دیگر انقلاب تمام شده و برای گذشته بوده و الان باید به فکر آینده باشیم و نسل آینده مانند گذشته این‌گونه فکر نمی‌کند، اما نهم دی نشان داد مردم همچنان پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و استکبارستیز هستند.

 عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ملت ایران در نهم نشان داد با افرادی که به دنبال وابستگی دوباره ایران اسلامی به غرب و تضعیف کشور بوده‌اند، مخالف است و تا آخر به آرمان‌های انقلاب وفادار خواهد ماند.

قاضی‌زاده هاشمی ادامه داد: نهم دی پیامی است که مکرراً برای مردم در حال تکرار است؛ چون از آنجاکه فتنه‌های گوناگونی در هر دوره اتفاق می‌افتد، جریان مردمی دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی به میدان می‌آید و به وظیفه خودش عمل می‌کند.

وی گفت: اگر فتنه‌گران به اشتباهات خود اعتراف کنند، از این اشتباهات توبه کنند، مواضعشان را اصلاح کنند، به دامن مردم و اسلام بازگردند و در زمره مدافعان انقلاب قرار بگیرند، ممکن است توسط مردم بخشیده شوند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اما اگر فتنه‌گران بدون جبران بخشیده شوند، منجر به جری‌تر شدن آنها می‌شود؛ یعنی آنها با خود فکر می‌کنند، می‌توانند هر خسارتی که دوست دارند به کشور، ملت و انقلاب وارد آورند و سپس اگر موفق شدند که هیچ، اما اگر موفق نشدند با طرح موضوعاتی مانند صلح و آشتی درصدد فریب مردم و فراموشی فتنه‌هایشان بر‌آیند.

قاضی‌زاده هاشمی گفت: صدماتی که فتنه‌گران به کشور وارد کردند، منجر به این شد تا آمریکایی که به کل فکر صدمه زدن به ملت ایران را از ذهن بیرون کرده بود، دوباره جسورانه‌تر از قبل در تلاش برای آسیب رساندن به ما برآید؛ لذا باید فتنه‌گران این صدمات را در ابعاد اقتصادی، سیاسی و بین‌المللی جبران کنند تا توسط ملت ایران بخشیده شوند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

لبنان نیازمند حامی است نه فتنه‌انگیز

مردخاکستری | نقش موسوی خویینی‌ها در فتنه ۸۸ /فیلم

ثمره‌ی خون سردار سلیمانی پایان حضور آمریکایی‌ها در منطقه است

0 نظر

ارسال نظر

capcha