دوازدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور در قم به پایان رسید

دوازدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور در قم به پایان رسید

به گزارش سراج24، مراسم اختتامیه دوازدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور با حضور جمعی از چهره‌های برجسته جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و فعالان و مدیران هیأت‌های مذهبی برگزیده کشور بعد از گذشت دو روز ظهر ششم‌دی‌ماه در سالن غدیر مجتمع یاوران مهدی(عج) برگزار شد.

در روز نخست این همایش محمدحسین طاهری دبیر همایش هیأت‌های محوری و برگزیده، حجت‌الاسلام والمسلمین عباسی ولدی کارشناس حوزه خانواده، رحیم آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر، حسین یکتا از چهره‌های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و مجتبی طالبی کارشناس عرصه خانواده سخنرانی کردند.

برگزاری پنج کمیسیون تخصصی، ارائه تجربیات مانا، پخش مستند، شعرخوانی ولی‌الله کلامی، اکران فیلم سینمایی «23 نفر» و برپایی نماز جماعت ظهر و عصر و مغرب و عشاء از دیگر برنامه‌های روز نخست این همایش بوده است. کمیسیون‌های تخصصی همایش با عناوین «هیأت و تربیت مدیران تراز انقلاب» با تدریس مصطفی ملایی، «نقش خانواده در توسعه اقتصادی» با تدریس محمدامین دخیلی، «تربیت در بستر تشکیلات هیأت» با تدریس مجتبی ذاکریان، «هیأت و واسطه‌گری ازدواج» با تدریس حجت‌الاسلام رضا رؤیت و «نقش هیأت در حل مسئله جمعیت» با تدریس حسین مروتی در پایان روز نخست همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده دنبال شده است.

همچنین، حجت‌الاسلام والمسلمین قاسمیان مشاور بنیاد ملی نخبگان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا عابدینی استاد سطوح عالی حوزه و حجت‌الاسلام سیدمحمدحسین راجی کارشناس حوزه خانواده در مراسم اختتامیه این همایش به ایراد سخن پرداختند.

رونمایی از کتاب «#هیأت_ها_بهشت_شهرند» برگرفته از یادداشت‌های محمدرضا شیرزادفر، تجلیل از خانواده شهیده طریق‌الحسین فاطمه رضوانی، روضه‌خوانی مهدی رسولی و قرائت میثاق‌نامه عملیات هیأت در حوزه خانواده از دیگر بخش‌های مراسم اختتامیه بوده است.

هم‌چنین، در مراسم اختتامیه دوازدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور مستندی با عنوان قصه سوختن و ساختن به نمایش گذاشته شد که روایتی از یکی از 10 حسینیه‌ای است که در آتش فتنه توسط آشوب‌گران به آتش کشیده شده و قرار است با کمک هیأت‌های شاخص و مذهبی برای ساخت دوباره آن‌ها کمک‌هایی جمع‌آوری شود.   

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

شبکه امامت جمعه؛ امتداد دستگاه رهبری در کشور

توصیه رهبر انقلاب برای فعالیت در حوزه حجاب

مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس از دبیر جبهه فرهنگی انقلاب تقدیر کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha