دیدار جمعی از اصحاب رسانه و اعضای سازمان فضای مجازی سراج مرکز اردبیل با مهران احمدی

دیدار جمعی از اصحاب رسانه و اعضای سازمان فضای مجازی سراج مرکز اردبیل با مهران احمدی

به گزارش سراج24، عصر دیروز جمعی از اصحاب رسانه، فعالان فضای مجازی و اعضای سازمان فضای مجازی سراج مرکز اردبیل با مهران احمدی، ملی‌پوش اردبیلی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک ایران که در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از رقابت با نماینده رژیم صهیونیستی در مسابقات جهانی کره جنوبی ۲۰۱۹ انصراف داده بود دیدار کردند.

مهران احمدی در این دیدار گفت: رژیم جعلی صهیونیستی در ذهن من هیچ‌وقت جایگاه یک کشور را نداشته است چرا که با هزینه‌کردن پول‌های کثیف بسیار برای آمریکا و اروپایی‌ها به دنبال اعتبار و اصالت و رسمیت برای خود است و هیچ‌گاه نیز به هدف خود نخواهد رسید. وقتی در مسابقات از دیدار با نماینده رژیم صهیونیستی امتناع کردم، سر داور دلیل این اقدام را از من پرسید که با قدرت به او گفتم که ما ایرانی‌ها و مسلمانان این رژیم جعلی را به رسمیت نمی‌شناسیم و من با او مسابقه نخواهم داد.

وی در ادامه افزود: یک جوان ایرانی هیچ‌وقت شرافت و وطن خود را به پول و مزایا نمی‌فروشد؛ من در طول مسابقات با پیشنهاد جذب و ارائه تابعیت سرپرستان دو کشور مطرح اروپایی مواجه شدم که پیشنهاد آن‌ها را رد کردم.

ملی‌پوش اردبیلی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک ایران بیان کرد: چندین مقام و مدال کشوری دارم و یک‌بار نیز حضور در مسابقات جهانی را تجربه کردم و تمام تلاش خود را برای درخشش با پرچم ایرانی بر روی سکوهای جهانی انجام خواهد داد اما اگر مجدداً با نمایندگان رژیم صهیونیستی روبرو شوم، قطعا بازهم از مسابقات با آن‌ها اجتناب می‌کنم.

بلافاصله پس از پایان مراسم تمامی حاضرین در این دیدار ایستاده به افتخار مهران احمدی دست زدند و در پایان نیز با اهدای لوح و هدایای یادبودی از وی تجلیل کردند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تنها گریه کن

جنگ و صلح

مهلت ثبت نام مجموعه کارگاه‌های انتقال تجربه رسانه تمدید شد +لینک مستقیم ثبت نام

0 نظر

ارسال نظر

capcha