«با من حرف بزن» نمایش برگزیده جشنواره مهر کاشان

«با من حرف بزن» نمایش برگزیده جشنواره مهر کاشان

به گزارش سراج24، نمایش «با من حرف بزن» به کارگردانی سینا شفیعی از تولیدات واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری البرز در جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان به عنوان نمایش برگزیده انتخاب شد. ایمان اردی‌زاده، مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری البرز ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: با برگزاری آئین اختتامیه جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان و اعلام نمایش‌های برتر، نمایش «با من حرف بزن» به کارگردانی سینا شفیعی تنها نماینده استان البرز در چهار بخش اصلی متن، کارگردانی، طراحی صحنه و بازیگری رتبه‌های برتر را کسب کرد و به تأیید ستاد جشنواره مجوز اجرای عموم را در تهران گرفت.

موضوع نمایش «با من حرف بزن» درباره قصه نوجوانی است که پس از فریب در دنیای مجازی دوباره به آغوش خانواده باز می‌گردد. این نمایش به مسائل روز و مبتلابه نوجوانان در جامعه امروز می‌پردازد و با نگاهی باز و روان شناختی برخی ناهنجاری‌ها و اشتباهات نوجوانان را به خاطر عدم آگاهی بازگو و آسیب شناسی می‌کند.

نمایش «با من حرف بزن» به نویسندگی و کارگردانی سینا شفیعی از تولیدات دفتر هنرهای نمایشی حوزه هنری البرز در سال جاری می‌باشد. رضا بابایی، نیما نوروزی، امیر موسی‌پور و عبدالرضا یعقوبی به عنوان «بازیگر»، احمد کتابی و نوشین شکری «طراحان صحنه»،‌ میثم شفیعی «آهنگساز» و محسن راستی‌پور «طراح پوستر» از عوامل این نمایش می‌باشند.

لازم به ذکر است هیئت داوران مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، رویا تیموریان، حمیدرضا آذرنگ و محمدامیر یاراحمدی بودند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

«پاسیاد پسر خاک» به یاد مرحوم ابوترابی برگزار می‌شود

گرامیداشت دانش آموزان شهید کابل در شب شعر «آیه‌های زندگی»

تشکیل کارگروه سواد فضای مجازی دانش‌آموزی

0 نظر

ارسال نظر

capcha