توسط حوزه هنری استان البرز؛

برگزاری کارگاه تخصصی دو روزه تایپوگرافی «اسماءالحسنی»

برگزاری کارگاه تخصصی دو روزه تایپوگرافی «اسماءالحسنی»

به گزارش سراج24، حوزه هنری البرز کارگاه تخصصی تایپوگرافی را به مناسبت شانزدهمین نمایشگاه سالانه تایپوگرافی پوستر «اسماءالحسنی» برگزار می‌کند. محمد مهرابی، معاون فرهنگی حوزه هنری البرز ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان البرز، همراه با هنرمندانی از استانهای البرز، تهران و قزوین کارگاه تخصصی دو روزه تایپوگرافی «اسماءالحسنی» را با حضور سعید نقاشیان، امیر نجفی و میرحیدر موسوی روز دوشنبه و سه‌شنبه 9 و 10 دیماه در حوزه هنری تهران برگزار می‌کند.

مهرابی افزود: تایپوگرافی «اسماءالحسنی» چند سالی است که توسط جمعی از گرافیست‌ها و طراحان پوستر در سراسر کشور برگزار می‌شود و هرساله نمایشگاهی از آثار تولید شده با عنوان نمایشگاه سالانه تایپوگرافی پوستر «اسماءالحسنی» برپا می‌شود که این کارگاه دو روزه به مناسبت شانزدهمین نمایشگاه این سالانه گرافیکی برگزار خواهد شد.

گفتنی است این کارگاه تخصصی در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه 9 و 10 دیماه در حوزه هنری انقلاب اسلامی واقع در تهران، تقاطع خیابان حافظ و سمیه برگزار می‌شود که علاقمندان جهت ثبت نام در این کارگاه می‌توانند با شماره تلفن 02634473011 داخلی 220 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

عرفان‌پور: سرود مهم‌ترین رسانه انقلاب است/ تلاش برای احیای ظرفیت‌های اجتماعی سرود

جستجو شنبه 21 تیر 1399 اولین رمان محسن کاظمى در نمایشگاه سوره مهر

آثار سوره مهر برگزیده هجدهمین جایزه قلم زرین

0 نظر

ارسال نظر

capcha