مسئول سازمان فضای مجازی سراج مرکز لرستان:

۱۵ فعال شبکه‌های اجتماعی تجلیل می‌شوند/ برگزاری دومین «شب طنز»

۱۵ فعال شبکه‌های اجتماعی تجلیل می‌شوند/ برگزاری دومین «شب طنز»

به گزارش سراج24، علی سبزی ظهر امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره شبکه‌های اجتماعی لرستان اظهار داشت: یکی از ابزارهایی که در دهه اخیر در بستر دیجیتال نقش غیرقابل تصور داشته شبکه‌های اجتماعی هستند که بسیاری از مولفه‌ها، هنجارها، باورهای فرهنگی و اجتماعی را در معرض تغییر قرار داده و منشا بسیاری از تحولات در سال‌های اخیر بوده است و همین موضوع ما را بر آن داشت که نخستین جشنواره شبکه های اجتماعی را برگزار کنیم.

وی با اشاره به اینکه در جهان امروز همه چیز در تسخیر رسانه‌هاست و این اهمیت غیرقابل انکار است افزود: از کاربردهای شبکه‌های اجتماعی، اطلاع‌رسانی و انتشار اخبار و مطالب است که سعی در جهت دهی به مخاطبان دارند، بنابراین شناخت شبکه ها و نحوه کارکرد آنها در مواجهه با مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه امری ضروری است.

مسئول سازمان فضای مجازی سراج مرکز لرستان بیان کرد: مهمترین اهداف ما در برگزاری این جشنواره فرهنگ‌سازی نحوه استفاده درست از این رسانه ها، معرفی کانال‌ها و صفحات مفید و مناسب در شبکه های اجتماعی مختلف، بهره‌گیری از تجربیات موفق از این ابزارها در توسعه کسب و کارها و فعالیت‌ها است.

سبزی با بیان اینکه دریافت اطلاعات داوطلبان از آذرماه سال ۹۷ آغاز شده است، گفت: ۲۵۰ پیج اینستاگرامی، اکانت توییتری و تلگرامی و کانال های خبری در این جشنواره ثبت نام کرده است.

وی خاطر نشان کرد: پس از ثبت و داوری آثار ۱۵ فعال شبکه‌های اجتماعی انتخاب و در اختتامیه این جشنواره تجلیل می‌شود.

مسئول سازمان فضای مجازی سراج مرکز لرستان در رابطه با جوایز جشنواره گفت: چندین کارت هدیه ۵، ۳ و ۱ میلیون ریالی، چندین هارد اکسترنال، چندین فلش مموری و تبلت از جوایز ارزنده «جشنواره شبکه‌های اجتماعی» است.

سبزی خاطر نشان کرد: اختتامیه نخستین جشنواره شبکه‌های اجتماعی روز چهارشنبه ۲۷ آذر ماه ساعت ۱۴ در سالن همایش سازمان تبلیغات اسلامی لرستان با حضور جمع کثیری از فعالان شبکه‌های اجتماعی استان برگزار می‌شود.

وی در ادامه به برگزاری دومین شب طنز استان لرستان همزمان با اختتامیه جشنواره شبکه‌های اجتماعی اشاره و عنوان کرد: این شب طنز با موضوع گرانی بنزین و فعالیت های فعالان شبکه‌های اجتماعی باعنوان «بنزین مجاز»  برگزار می‌شود.

گفتنی است در شب طنز لرستان استند آپ کمدی، موسیقی طنز، شعر طنز و نثر طنز و برنامه‌های طنز متنوع دیگری اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

"سند انتخاب" روایتی از برگزیدن رهبری انقلاب اسلامی پس از امام (ره)

عزتی ‌پاک با «تشریف» در بازار کتاب/ روایتی انقلابی از سال ۱۳۳۲ تا ۱۳۵۷

20 خرداد‌ماه پایان مهلت ارسال اثر به کنگره ملی شعر فاطمی

0 نظر

ارسال نظر

capcha