ورزشکار اردبیلی با حریف اسرائیلی همبازی نشد

ورزشکار اردبیلی با حریف اسرائیلی همبازی نشد

به گزارش سراج24، امیررضا سعیدی، مسئول کمیته ورزش‌های الکترونیک استان اردبیل اظهار داشت: مهران احمدی ملی‌پوش اردبیلی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک ایران، در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از رقابت با نماینده رژیم صهیونیستی در مسابقات جهانی کره جنوبی ۲۰۱۹ انصراف داد.

او با اشاره به اینکه هم‌اکنون مسابقات در حال پیگیری است افزود: خوشبختانه یا متاسفانه بازیکن قدر تیم ملی با ممانعت از روبه‌رو شدن با حریف اسرائیلی خود با اینکه بازی را واگذار کرده و از دور این مسابقات کنار رفت اما جای خوشحالی است که این ورزشکار حرفه‌ای استان اردبیل مردانگی را به همه ثابت کرد.

به گفته مسئول کمیته ورزش‌های الکترونیک استان هیچ یک از کادر تیم یا مربی از تصمیم مهران احمدی برای کناره‌گیری از دور مسابقات باخبر نبودند و این ورزشکار با تصمیم خود از بازی با حریف رژیم صهیونیستی انصراف داد.

یازدهمین دوره مسابقات جهانی ورزش‌های الکترونیک (IeSF World Championship 2019 ) با حضور ۴۲ کشور در رشته‌های DOTA2) (TEKKEN7)) و (eFootball PES2020) به میزبانی شهر سئول کره‌جنوبی در حال برگزاری است.

احمدی ملی‌پوش اردبیلی رشته TEKKEN7 تیم ملی ورزش‌های الکترونیک ایران پیش از رسیدن به حریف اسرائیلی، در دیدار اول خود مقابل نماینده آفریقای جنوبی با نتیجه ۲ - صفر به برتری دست یافت و در دیدار دوم خود مقابل نماینده ایتالیا با همین نتیجه شکست خورده بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اسرائیل در حال بازی با آتش است

گزارش ساواک از سخنرانی شهید محلاتی علیه اسرائیل

گزینه‌های مختلفی از برخورد با عوامل ترور روی میز ایران است

0 نظر

ارسال نظر

capcha