محسن معصومی:

نخستین دورهمی فعالان بازی و نرم افزار تلفن همراه استان البرز برگزار می‌شود

نخستین دورهمی فعالان بازی و نرم افزار تلفن همراه استان البرز برگزار می‌شود

محسن معصومی مدیر مرکز استان البرز سازمان فضای مجازی سراج در گفت‌وگو با سراج24 درباره‌ی طرح شتاب گفت: طرح شتاب یا شبکه‌ی توسعه‌دهندگان اپلیکیشن و بازی یک طرح ملی با هدف آموزش و توانمندسازی فعالان جهت ورود به این عرصه در ۴ بخشB4A ،unitty ،Game macker و خوشه است.

مدیر مرکز استان البرز سازمان فضای مجازی سراج افزود: واحد بازی و نرم افزار این مرکز در این راستا مقدمات برگزاری اولین دورهمی این رویداد ملی را در قالب "شتاب دی البرز" فراهم نموده که ان شاءالله با استمرار این طرح و پیگیری‌های این مرکز بتواند به هدف چشم‌انداز خود در سال ۱۴۰۴ که تبدیل شدن به قطب بازی و نرم افزار تلفن همراه استان البرز است دست یابد.

وی در پایان بیان کرد: پیش از این مرکز استان البرز سازمان فضای مجازی سراج جهت آموزش و توانمندسازی فعالان فضای مجازی اقدام به برگزاری کارگاه‌ها و دورهمی‌های تخصصی در زمینه‌های رسانه‌های اجتماعی و سواد فضای مجازی نموده بود که با برگزاری این دورهمی به صورت تخصصی وارد عرصه نرم افزار و بازی تلفن همراه خواهد شد.

بنابر این گزارش این رویداد در سطح استان البرز در روز سه شنبه ۲۶ آذر ماه ساعت ۱۵ برگزار می‌گردد که علاقه‌مندان می‌توانند جهت حضور به سایت https://evnd.co/zNmnJ مراجعه نموده و یا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۹۵۸۴۷۰۵۷ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تنها گریه کن

جنگ و صلح

مهلت ثبت نام مجموعه کارگاه‌های انتقال تجربه رسانه تمدید شد +لینک مستقیم ثبت نام

0 نظر

ارسال نظر

capcha