معرفی کتاب؛

یکِ یک؛ زندگینامه داستانی شهید سیدجمعه هاشمی منتشر شد

یکِ یک؛ زندگینامه داستانی شهید سیدجمعه هاشمی منتشر شد

به گزارش سراج24، «یک یک»؛ نیم نگاهی به زندگی و اوج بندگی شهید سیدجمعه هاشمی شیخ شبانی دارد که توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.

شهید سید جمعه هاشمی اولین شهید شهرستان بن از استان چهارمحال و بختیاری است که اهل روستای شیخ شبان بوده و در ۲۵ فروردین ۱۳۶۰ در منطقه شوش به شهادت رسیده است.
این شهید والامقام در حوالی ۴۰ سالگی به شهادت رسیده و از وی پنج فرزند به جای مانده که دو نفرشان در حوزه علمیه قم تحصیل می‌کنند. بخشی از خاطرات از طریق حضور در روستای شیخ شبان و گفت‌وگو با بستگان و اهالی گرآوری شده و بخش دیگر توسط همرزمان شهید و یادگاران هشت سال دفاع مقدس.

برشی از کتاب:

یک یک بود. از نوجوانی با هم رفیق بودیم، مسجدش به وقت، نمازش به وقت بود، روزه‌اش به وقت بود، با بچه‌ها مثل بچه رفتار می‌کرد با بزرگ مثل بزرگ.
پای حرف هرکس می نشینی، محکم‌ترین حرفش همین است: سید جمعه تک بود!
سید جمعه تک بود. یک یک بود. نظر بلند بود.
همیشه جلو تر از من بود. همیشه تلاش می‌کرد بهترین باشد. یک یک...

یک یک؛ نیم نگاهی به زندگی و اوج بندگی شهید سید جمعه هاشمی شیخ شبانی است که به قلم امیر حسین انبارداران در قطع رقعی و ۱۵۰ صفحه به رشته تحریر در آمده و توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.

علاقه‌مندان برای تهیه کتاب می‌توانند از طریق سایت من و کتاب (manvaketab.ir) و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را با پست رایگان دریافت کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha