حجت الاسلام قاسم جعفرزاده؛

فضای مجازی تبدیل به یک فضای حقیقی تعاملی و گسترده شده است

فضای مجازی تبدیل به یک فضای حقیقی تعاملی و گسترده شده است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در دیدار اعضای شورای مرکزی سازمان فضای مجازی سراج مرکز اردبیل با تاکید بر اینکه فضای مجازی تبدیل به یک فضای حقیقی تعاملی و گسترده شده است گفت: فعالیت در این فضا نیاز به نکته‌سنجی و توجه بسیار بالا در تولید محتوا، جذب و تثبیت مخاطب دارد.

وی ضمن تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته در تولید محتوای فضای مجازی توسط مراکز تخصصی سازمان سراج در کشور، خاطر نشان کرد: فضای مجازی عرصه‌ی عمل است و فعالیت جهادی برای نشر محتوای فاخر بسیار ضروری است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در ادامه برکت اصلی کار در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و فضای مجازی را توجه به عنایت حضرت حق در ثانیه به ثانیه فعالیت‌ها دانسته و از اعضای فعال سازمان سراج مرکز استان اردبیل خواست در تولیدات خود توجه به اصول تربیتی ایرانی اسلامی را نیز در نظر داشته باشند.

جعفرزاده هم‌چنین توجه به تولیدات به زبان بومی در سطح استان برای تاثیر گذاری و فراگیری بیشتر تولیدات را از مسائل مهم در تولیدات مجازی عنوان نمود و بیان کرد: اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل یک مجموعه برای هم‌افزایی و پشتیبانی فعالیت فرهنگی به خصوص در فضای مجازی می‌دانم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

شایعه‌های خطرناک شبکه‌های مجازی پیرامون کرونا را باور نکنیم

فیلم کامل اولین سمینار بانکداری باز

برگزاری سمینار تخصصی بانکداری باز در تهران

0 نظر

ارسال نظر

capcha