دومین دوره تربیت مدرس اقتصاد مقاومتی در گلستان برگزار شد؛

دغدغه‌مندان اقتصاد در گرگان گرد هم آمدند

دغدغه‌مندان اقتصاد در گرگان گرد هم آمدند

به گزارش سراج24، محمدطاها ضابط عضو انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی استان گلستانبا اشاره به برگزاری دومین دوره تربیت مدرس درجه۳ اقتصاد مقاومتی در این استان اظهار داشت: این دوره آموزشی 6 ساعته، با حضور علاقه‌مندان و دغدغه‌مندان حوزه اقتصاد، هفته گذشته در سالن اجتماعات ابن سینا دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان برگزار شد.

وی تصریح کرد: این دوره که حاصل تلاش هیئت مؤسس جوان، مؤمن و انقلابی انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی استان گلستان هست و با مشارکت بیش از ۱۷۰ نفر از اقشار مختلف مردم اعم از دانشجو، طلبه و همچنین مسئولین برخی سازمان ها برگزار شد به دنبال تربیت انسان هایی با نگرش اقتصاد مقاومتی جهت پیشبرد اهداف اقتصادی انقلاب اسلامی و نهایتا ایفای نقش مؤثر در روند ایجاد تمدن نوین اسلامی می باشد.

ضابط افزود: در این دوره دکتر حجت الله عبدالملکی قائم مقام انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی ایران، به تدریس مباحث مهم و محوری در حوزه اقتصاد مقاومتی پرداخت.

این فعال فرهنگی اقتصادی خاطر نشان کرد: در حاشیه این دوره، جناب آقای احمد نوباغی که پیش تر با رأی و نظر هیئت مؤسس به عنوان دبیر انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی استان گلستان انتخاب شده بود توسط دکتر حجت اللّه عبدالملکی حکم مسئولیت خود را دریافت و رسما کار خود را آغاز نمود.

* 10 هزار مربی اقتصاد مقاومتی تربیت می‌شود
حجت‌‌الله عبدالملکی عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق(ع) و قائم مقام انجمن دبیران اقتصاد مقاومتی در حاشیه برگزاری این دوره آموزشی، اعلام کرد: ما قصد داریم 10 هزار مربی اقتصاد مقاومتی در کشور تربیت کنیم تا سربازان این حوزه مهم باشند.

گفتنی است، شرکت‌کنندگان در این کارگاه یک روزه که در سه بخش برگزار گردید بعد از مطالعه منابع، در آزمون آنلاین انجمن شرکت خواهند کرد و در صورت قبولی گواهی درجه سه مدرس اقتصاد مقاومتی را دریافت خواهند کرد.

انتهاب پیام/

اخبار مرتبط

طرح درج قیمت تولید کالا تدوین شد/ قیمت‌ها تا ۶۵ درصد کاهش می یابد

اولین دوره جشنواره «مدافعان اقتصاد مردمی» برگزار می‌شود

خودکفایی گندم امری ضروری است

0 نظر

ارسال نظر

capcha