وقتی خلاء کار فرهنگی در مواقع بحرانی مشهود است:

قرارگاه شهید مرتضی ابراهیمی (شهید مدافع امنیت) در البرز راه اندازی شد

قرارگاه شهید مرتضی ابراهیمی (شهید مدافع امنیت) در البرز راه اندازی شد

به گزارش سراج24، امیدیان دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان البرز گفت: در وقایع اخیر و آشوب هایی که به بهانه افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی آن انجام شد برخی از شهرهای استان البرز دچار خسارات شدیدی شدند.

وی بیان داشت: ستاد جبهه فرهنگی استان نیز پس از بررسی و تبادل نظر با کارشناسان مختلف به این نتیجه رسید که خلاء اقدامات فرهنگی با نگاه به بحران های احتمالی وجود دارد و می تواند اثرگذار باشد.

امیدیان تصریح کرد: به همین دلیل جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان با کمک تعدادی از عناصر فعال فرهنگی و جهادی اقدام به تاسیس قرارگاه شهید مرتضی ابراهیمی(شهید مدافع امنیت) نمود.

دبیر جبهه فرهنگی استان البرز ادامه داد: این قرارگاه با هدف بررسی و طراحی اقدامات فرهنگی در قبل،حین و بعد از بحران راه اندازی شده است. خب ما شاهد بودیم که طی وقایع بحرانی کارهای امنیتی صورت می گیرد اما متأسفانه هیچ کدام پیوست فرهنگی ندارد و این امر می تواند اثرگذار باشد.

وی خاطر نشان کرد: نخستین جلسه شورای قرارگاه فرهنگی شهید مرتضی ابراهیمی نیز در شنبه ی هفته ی جاری 9 آذرماه تشکیل و تصمیمات اولیه اتخاذ شد. اینکه برای مثال با روشنگری بعضی از نقشه های دشمن را برملا کنیم و یا با انجام برخی کارهای خدماتی امید به انقلاب را در مردم زنده نگه داریم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

این پویش به مثابه محاسبه و حدیث نفس است

آخرین فیلم حاتمی کیا چگونه از سینماها خارج شد/ ایستگاه انقلاب 14

گروه سرودی که کرونایی شد/ ایستگاه انقلاب 13 + پشت صحنه

0 نظر

ارسال نظر

capcha