وقتی خلاء کار فرهنگی در مواقع بحرانی مشهود است:

قرارگاه شهید مرتضی ابراهیمی (شهید مدافع امنیت) در البرز راه اندازی شد

قرارگاه شهید مرتضی ابراهیمی (شهید مدافع امنیت) در البرز راه اندازی شد

به گزارش سراج24، امیدیان دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان البرز گفت: در وقایع اخیر و آشوب هایی که به بهانه افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی آن انجام شد برخی از شهرهای استان البرز دچار خسارات شدیدی شدند.

وی بیان داشت: ستاد جبهه فرهنگی استان نیز پس از بررسی و تبادل نظر با کارشناسان مختلف به این نتیجه رسید که خلاء اقدامات فرهنگی با نگاه به بحران های احتمالی وجود دارد و می تواند اثرگذار باشد.

امیدیان تصریح کرد: به همین دلیل جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان با کمک تعدادی از عناصر فعال فرهنگی و جهادی اقدام به تاسیس قرارگاه شهید مرتضی ابراهیمی(شهید مدافع امنیت) نمود.

دبیر جبهه فرهنگی استان البرز ادامه داد: این قرارگاه با هدف بررسی و طراحی اقدامات فرهنگی در قبل،حین و بعد از بحران راه اندازی شده است. خب ما شاهد بودیم که طی وقایع بحرانی کارهای امنیتی صورت می گیرد اما متأسفانه هیچ کدام پیوست فرهنگی ندارد و این امر می تواند اثرگذار باشد.

وی خاطر نشان کرد: نخستین جلسه شورای قرارگاه فرهنگی شهید مرتضی ابراهیمی نیز در شنبه ی هفته ی جاری 9 آذرماه تشکیل و تصمیمات اولیه اتخاذ شد. اینکه برای مثال با روشنگری بعضی از نقشه های دشمن را برملا کنیم و یا با انجام برخی کارهای خدماتی امید به انقلاب را در مردم زنده نگه داریم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

همایش معرفی بخشی از دستاوردهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب در فضای مجازی

مراقب آفت "دیده شدن" در کار فرهنگی باشید/ کار فرهنگی باید پیوست اقتصادی داشته باشد

فعالان فضای مجازی در گام دوم انقلاب نیاز به طرحی جدید دارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha