اجرای نمایش «تالار» در جشنواره سراسری تئاتر بچه‌های مسجد

اجرای نمایش «تالار» در جشنواره سراسری تئاتر بچه‌های مسجد

به گزارش سراج24، نمایش «تالار» از تولیدات حوزه هنری البرز در چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر بچه‌های مسجد به روی صحنه می‌رود. ایمان اردی‌زاده، مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری البرز‌ ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: نمایش «تالار» به کارگردانی مریم رضازاده و نویسندگی سیروس همتی از تولیدات دفتر هنرهای نمایشی حوزه هنری البرز در روز نخست چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر بچه‌های مسجد با دو اجرا در مساجد استان قزوین کار خود را آغاز می‌کند.

اردی‌زاده افزود: قصه نمایش «تالار» در مورد دختر جوانی است که می‌خواهد برای مراسم عقد خود از حسینیه مسجد استفاده کند که با مخالفت هیات امنای مسجد روبرو شده و بعد از آن اتفاقاتی برایش می‌افتد.

سیروس همتی به عنوان (نویسنده)، مریم رضازاده (کارگردان)، مهدی فتحی به عنوان (مشاور) و آتنا شهبازی، نرجس فتحی و‌ زهرا فتحی از بازیگران این نمایش هستند.

گفتنی است این نمایش در چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر بچه‌های مسجد روز سه شنبه 12 آذر ماه ساعت 11در مسجد چهارده معصوم و بعدازظهر در شبستان امامزاده حسین(ع) و روز دوم جشنواره چهارشنبه 13 آذر ماه در مسجد امام حسن عسکری(ع) استان قزوین به روی صحنه می‌رود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

عرفان‌پور: سرود مهم‌ترین رسانه انقلاب است/ تلاش برای احیای ظرفیت‌های اجتماعی سرود

جستجو شنبه 21 تیر 1399 اولین رمان محسن کاظمى در نمایشگاه سوره مهر

آثار سوره مهر برگزیده هجدهمین جایزه قلم زرین

0 نظر

ارسال نظر

capcha