نشست بررسی کتاب «شاهینِ بر آفتاب» سه شنبه در خبرگزاری تسنیم برگزار می شود

نشست بررسی کتاب «شاهینِ بر آفتاب» سه شنبه در خبرگزاری تسنیم برگزار می شود

به گزارش سراج24، در این مراسم ابعاد مختلف شخصیت و عملکرد شهید غلامعلی پیچک در دوران دفاع مقدس با حضور خانواده و همرزمان شهید روایت می‌شود.

همچنین  حسین قرایی، نویسنده و پژوهشگر، درباره کتاب «شاهینِ بر آفتاب» سخنرانی و نویسنده کتاب نیز توضیحاتی درباره مستندات و نحوه نگارش این کتاب ارزشمند ارائه خواهند کرد.

کتاب «شاهینِ بر آفتاب» سرگذشت‌نامه مستند آموزگار بسیجی شهید غلامعلی پیچک است که توشسط گلعلی بابایی، نویسنده نام‌آشنای تاریخ دفاع مقدس نوشته شده و توسط نشر 27 بعثت منتشر شده است.

در حاشیه این مراسم کتاب «شاهینِ بر آفتاب» با 30درصد تخفیف عرضه می‌شود. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای سفارش تلفنی این کتاب با شماره‌های شماره‌های  66964069 و 66964071 تماس بگیرند. هزینه ارسال این کتاب به سراسر کشور رایگان است.

این مراسم در روز سه‌شنبه 12 آذر 98 از ساعت 14 در ساختمان شماره 2 خبرگزاری تسنیم به آدرس تهران، بلوار کشاورز، خیابان جمالزاده شمالی، کوچه شهید شیرزاد، پلاک 12 برگزار می‌شود.

برشی از کتاب:

عجیب است،بازهم همان صدا،بازهم همان شبح را در دل آسمان شنیدم و دیدم. از وزوایی پرسیدم: یعنی چیست؟ گفت: بومی های اینجا می گویند هر روز نزدیک غروب،شاهینی از قله کوه بر آفتاب بلند می شود سه بار در دل آسمان چرخ می زند و بعد ناغافل غیب اش می زند. با رفتن او شب از راه می رسد. به او گفتم: یعنی تو این را باور می کنی؟ گفت: اگر باورش نکرده بودم صبح تا حالا این قدر پاپیج تو نمی شدم که بگذاری به جای تو امشب من به خط بر آفتاب بزنم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

حاج حمید کار را «خالص لوجه الله» انجام می داد/حمید نمازی از شهرت فراری بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha