سلسله نشست‌های نقد کتاب «ماه و نگاه» برگزار می‌شود

سلسله نشست‌های نقد کتاب «ماه و نگاه» برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، سلسله نشست‌های نقد کتاب «ماه و نگاه» برگزار می‌شود. خسرو عباسی، مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری البرز ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: در نشست «ماه و نگاه» آذر ماه حوزه هنری البرز، مجموعه پنج جلدی «تماشای شهر» گردآوری و تدوین شده توسط علی‌اکبر شیروانی مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد. 

عباسی افزود: این نشست با حضور مرتضی کاردر (روزنامه نگار و نویسنده) به عنوان منتقد و خسرو عباسی (نویسنده و خاطره نگار) به عنوان مجری کارشناس و منتقد و همچنین علی اکبر شیروانی نویسنده آثار به همراه جمعی از نویسندگان استان البرز برگزار می‌شود.

مجموعه پنج جلدی «تماشای شهر» شامل کتاب «پاریس از دور نمایان شد»، «بمبئی رقص الوان است»، «آسمان لندن زیاده می بارد»،‌ «سن پترزبورگ موزیکانچی دارد» و کتاب «قهوه استانبول نیکو می‌سوزد» خاطرات رجال عهد قاجار از سفر به شهرهای معروف دنیا می‌ّباشد که توسط علی اکبر شیروانی گردآوری و تدوین شده است.

گفتنی است این ویژه برنامه روز سه شنبه 5 آذرماه ساعت 15:30 الی 18 در سالن اجتماعات کتابخانه امیرکبیر واقع در کرج، میدان شاه عباسی، چهارراه دانشکده، کتابخانه عمومی امیرکبیر برگزار می‌شود که حضور در این برنامه برای علاقمندان بلامانع است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

دو اولویت اصلی در فصل جدید حوزه هنری: فعالیت در فضای مجازی ، توجه به هویت اندیشگانی

ظرفیت‌های هنری برای تبیین اندیشه ناب محمدی استفاده شود

مطالبات رهبری را نقشه راه خود کنید

0 نظر

ارسال نظر

capcha