به مناسبت هفته بسیج؛

جزئیات برگزاری ویژه برنامه «این سرو چهل ساله» در قم

جزئیات برگزاری ویژه برنامه «این سرو چهل ساله» در قم

به گزارش سراج24، به مناسبت گرامی داشت چهل سالگی شجره طیبه بسیج، سه شب مراسم خاطره انگیز با حضور هنرمندان بسیجی در ویژه برنامه «این سرو چهل ساله» در قم برگزار می شود.

نخستین برنامه مراسم شب خاطره، یکشنبه شب سوم آذرماه با عنوان روایت‌های ناشنیده از بسیج قم با حضور حجج‌الاسلام یثربی و اقبالیان به عنوان فرماندهان بسیج در زمان دفاع مقدس برگزار شد.

در دومین شب، مراسم شب شعر برگزار می شود، این شب با حضور استاد محمدعلی مجاهدی و سید موسی حسینی کاشانی امشبچهارم آذر از ساعت 18 برگزار خواهد شد که در این مراسم از پوستر جشنواره سرود استان قم رونمایی می‌شود و در آن شاعران نوجوان دانش آموز هم به شعرخوانی خواهند پرداخت.

برنامه شب سوم با عنوان ویژه برنامه چهل سالگی بسیج با حضور هنرمندان مطرح کشوری و استانی سه شنبه پنجم آذر 98 برگزار می‌شود و در این شب نشان چهل سالگی بسیج به سه نفر از بسیجیان برتر استان اهدا خواهد شد.

در حاشیه مراسم این 3 شب، برنامه‌های متنوعی از جمله نمایش فیلم، اجرای سرود، تئاتر خیابانی و نمایش صحنه، کارگاه‌های نقاشی، خوشنویسی، صنایع دستی، روایت گری، گرافیک اجرا خواهد شد.

یادآور می شود، تمام برنامه‌ها با همکاری حوزه هنری استان از ساعت 18 در خیابان خاکفرج میدان شهید نواب صفوی در تالار مرکزی شهر اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ویژه‌برنامه شب‌های قدر از شبکه‌های سیما اعلام شد

اعزام 80 متخصص جهادی یزدی برای محرومیت‌زدایی سیستان و بلوچستان در نوروز 1401

پاسدارانی که آب را بدرقه کردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha