سامانه اینترنتی مطالبات موسسات قرآنی کشور راه‌اندازی شد

سامانه اینترنتی مطالبات موسسات قرآنی کشور راه‌اندازی شد

به گزارش سراج24، مراسم رونمایی از «سامانه اینترنتی مطالبات موسسات قرآنی کشور (سامان)» به همت اتحادیه تشکل‌های قرآن و  عترت کشور و با حضور حسن محمدی مدیر عامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت و جمعی از مسئولان قرآنی برگزار شد.

محمدی پیرامون راه اندازی سامانه اینترنتی مطالبات موسسات قرآنی کشور گفت: وظیفه ذاتی و رسالت اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت، پیگیری مطالبه موسسات قرآنی بود که از راه‌های مختلف در حوزه مالی، حقوقی و قضایی انجام می‌شد.

وی ادامه داد: با توجه به بستری که در نرم افزار تیمیار (سامانه الکترونیکی تشکل‌های قرآن و عترت) وجود دارد، این بستر فراهم شد تا مطالبات موسسات را دسته بندی و از طریق این سامانه پیگیری کنیم.

مدیر عامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت عنوان کرد: با این سامانه با سرعت بیشتر و هزینه کمتر مطالبات موسسات را انجام دهیم. این سامانه طراحی و راه اندازی شد و از امروز به طور رسمی آغاز به کار کرد. موسسات قرآنی می‌توانند از طریق این سامانه درخواست‌های خود را ثبت کنند.

مجید ناقدی نیا موسس شرکت نرم افزاری تیمیار هم گفت: سامانه سامان در بستر نرم افراز تیمیار راه اندازی شده که یکی از نرم افزار‌هایی است که توسط نخبگان و متخصصان ایرانی تولید شده است.

وی ادامه داد: این نرم افزار یک ساختار مدیریت جامع است و یکی از بخش‌هایی که در آن برای تشکل‌های قرآن و عترت راه اندازی شده بخش مطالبات موسسات قرآنی کشور است.

او عنوان کرد: با راه اندازی سامانه اینترنتی مطالبات موسسات قرآنی کشور یکپارچه سازی و  شفافیت امور اتفاق افتاده است. موسساتی که از طریق نامه کار خود را انجام می‌دادند، حال می‌توانند از طریق این سامانه درخواست خود را آنلاین ثبت کنند.

در پایان نشست از سامانه اینترنتی مطالبات موسسات قرآنی کشور رونمایی شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تهیه آرشیو جامعی از صوت‌ها و تصاویر مراسم‌های مذهبی در «تکیه»

جبهه فرهنگی انقلاب باید نظریه اجتماعی بر اساس نگاه رهبری تولید کند

780 هیئت عزاداری در سامانه بیرق ثبت نام کردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha