حامد رضایی:

سازمان سراج در حمایت از فعالان فرهنگی انقلاب اسلامی در  فضای مجازی از هیچ‌ کوششی دریغ نکرده و نمی‌کند

 سازمان سراج در حمایت از فعالان فرهنگی انقلاب اسلامی در  فضای مجازی از هیچ‌ کوششی دریغ نکرده و نمی‌کند

به گزارش سراج24، حامد رضایی، مسئول مرکز استانی سازمان سراج در اردبیل در آیین تکریم و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین قمی گفت: سازمان سراج با ارتباط و همکاری نهادهای فعال فرهنگی کشور در راستای حمایت از فعالان فرهنگی انقلاب اسلامی در  فضای مجازی از هیچ‌ کوششی دریغ نکرده و نمی‌کند.

وی افزود: تولید نرم افزار واقعیت افزوده بزرگان دینی استان و بازی مشاهیر استان از مصادیق بارز همکاری استانی مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج و کانون های فرهنگی تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی استان است.

رضایی اظهار داشت: با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان و همت مرکز استانی سازمان سراج در نقطه نقطه استان جلسات آموزش سواد فضای مجازی  برای اقشار مختلف مردم برگزار شده است و در تمام کشور با همکاری کانون‌های فرهنگی تبلیغی و دیگر موسسات و همت سازمان سراج نیز برگزار می‌گردد.

وی در پایان بیان کرد: از طرف فعالین جوان مومن انقلابی فضای مجازی و رسانه استان اعلام آمادگی می‌کنم که آماده‌ایم در راستای تحقق اهداف مقدس انقلاب اسلامی و منویات امام و رهبری در فضای مجازی و رسانه از هیچ کوشش و همکاری ای دریغ نکنیم و کمک حال دوستان باشیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

سفیر آفتاب به لشکر عشق رسید/ ایستگاه انقلاب 9

دوره آموزش فن بیان و گویندگی خراسان شمالی

برگزاری نشست علم و بازی در دانشگاه الزهرا تهران

0 نظر

ارسال نظر

capcha