حامد رضایی:

سازمان سراج در حمایت از فعالان فرهنگی انقلاب اسلامی در  فضای مجازی از هیچ‌ کوششی دریغ نکرده و نمی‌کند

 سازمان سراج در حمایت از فعالان فرهنگی انقلاب اسلامی در  فضای مجازی از هیچ‌ کوششی دریغ نکرده و نمی‌کند

به گزارش سراج24، حامد رضایی، مسئول مرکز استانی سازمان سراج در اردبیل در آیین تکریم و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین قمی گفت: سازمان سراج با ارتباط و همکاری نهادهای فعال فرهنگی کشور در راستای حمایت از فعالان فرهنگی انقلاب اسلامی در  فضای مجازی از هیچ‌ کوششی دریغ نکرده و نمی‌کند.

وی افزود: تولید نرم افزار واقعیت افزوده بزرگان دینی استان و بازی مشاهیر استان از مصادیق بارز همکاری استانی مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج و کانون های فرهنگی تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی استان است.

رضایی اظهار داشت: با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان و همت مرکز استانی سازمان سراج در نقطه نقطه استان جلسات آموزش سواد فضای مجازی  برای اقشار مختلف مردم برگزار شده است و در تمام کشور با همکاری کانون‌های فرهنگی تبلیغی و دیگر موسسات و همت سازمان سراج نیز برگزار می‌گردد.

وی در پایان بیان کرد: از طرف فعالین جوان مومن انقلابی فضای مجازی و رسانه استان اعلام آمادگی می‌کنم که آماده‌ایم در راستای تحقق اهداف مقدس انقلاب اسلامی و منویات امام و رهبری در فضای مجازی و رسانه از هیچ کوشش و همکاری ای دریغ نکنیم و کمک حال دوستان باشیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

برگزاری دوره تخصصی مدل سازی توسط سازمان سراج آذربایجان غربی

برگزاری دوره تخصصی فتوشاپ توسط سازمان سراج آذربایجان غربی

برگزاری دوره تخصصی نویسندگی خلاق توسط سازمان سراج آذربایجان غربی

0 نظر

ارسال نظر

capcha